Nemovitost vhodná pro kombinace bydlení-podnikání

Chelčického, Úpice

3 500 000 Kč

Poznámka k ceně: video-prohlídka na webu RK, cena vč. odměny pro RK + provize zahrnuta

Prostorná nemovitost (nebytové prostory + byt 4+1) postavená na vlastním pozemku o velikosti 548m2 s výhledem na město Úpice. Nemovitost postavená ve 20. letech minulého století a je určená k rekonstrukci. Vhodná pro využití kombinace bydlení/podnikání, nebo jako vícegeneračního bydlení.
Základní popis dispozic stavby: Nemovitost je částečně podsklepená.
Prostory 1NP jsou od roku 1977 využívány jako nebytové . V 1NP je vstupní chodba, která plynule navazuje na centrální schodiště. Po pravé straně chodby je garáž a dílna, po levé straně jsou dvě místnosti. V mezipatře mezi 1NP/2NP je prádelna a samostatné WC.
Ve 2NP je samostatná bytová jednotka 4+1 s terasou, z které je krásný výhled na celé město.
IS: voda je řešená městskou vodou, kanalizace je řešena septikem s přepadem přímo do městské kanalizace, plyn je vyveden na fasádu domu, elektřina 220V.
Parkování je možné v garáži, nebo na zahradě či před domem.
Město Úpice je centrum Jestřebích hor - leží v údolí řeky Úpy v Krkonošském podhůří. Úpice vznikla jako strážní osada na odbočce zemské stezky do Slezska u brodu přes řeku Úpu. V současné době má Úpice necelých 6 000 obyvatel. Nedaleko jsou Malé Svatoňovice, rodiště spisovatele Karla Čapka, Babiččino údolí, Ratibořický zámek, zámek Kuks, ZOO Dvůr Králové n. /L Velký význam má zdejší hvězdárna, která nabízí široké veřejnosti jak pozorování noční oblohy, tak denní pozorování Slunce s odborným výkladem.
Městem vedou tři značené cyklotrasy a sportovní vyžití nabízí areál Sparta s nově vybudovaným skateparkem. Informační servis zajišťuje Turistické informační centrum. Ve městě je veškerá občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, gymnázium, PENNY market, TOMAN market a další obchody)
Uvedená cena zahrnuje Daň z nabytí nemovitých věcí a odměnu pro RK.

Číslo zakázky
IDNES-N04451
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Výstavba
1915
Plocha pozemku
548 m2
Zastavěná plocha
177 m2
Užitná plocha
260 m2
Počet podlaží
2
Sklep
Terasa
Topení
lokální - elektrické
Voda
veřejný
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
D
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama