Prodej domu

Ústí nad Labem

2 699 050 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Energeticky úsporný dům za skvělou cenu

Smluvte si informační schůzku s partnerem společnosti RD Rýmařov Markem Filipovským v kanceláři v Ústí nad Labem, nebo přímo na pozemku, kde plánujete výstavbu Vašeho domu. Případně se s ním můžete setkat v ukázkovém domě rovněž v Ústí nad Labem. Při této schůzce Vám budou poskytnuty potřebné informace, včetně reálných zkušeností se životem v domě od RDR.
KUBIS 74 je zavedeným domem na trhu s dřevostavbami, který Vás překvapí svou prostorností a jednoduše řešenými dispozicemi. Nenajdete žádná hluchá místa a zbytečné výklenky. KUBIS 74 byl navržen s maximálním ohledem na praktičnost a běžný chod domácnosti. Čtvercový půdorys a zastavěná plocha necelých sto metrů čtverečních jsou ideální i na menší pozemky. Přesto se Vám bude v tomto typovém domě pohodlně bydlet, protože poskytuje přes 117 m2 obytné plochy.. Moderní rodinný dům o dispozicích 4 + kk. Dům vznikl v kooperaci s firmou SIEMENS. KUBIS 74 obsahuje inteligentní řízené vytápění a větrání SIEMENS Synco Living. Tento sofistikovaný systém Vám ušetří náklady na energie spojené s provozem domu. Jako jeden z nadstavbových programů je možné řídit dům pomocí PC a chytrých telefonů. S cenou na klíč jen za necelých 2,5 milionu korun, včetně základové desky a parkovacího stání, se stal tento dům rychle jedním z nejprodávanějších domů společnosti RD Rýmařov, která má na svém kontě již více jak 22 000 realizací po celé Evropě. Dispozice domu je možné měnit, nebo ho lze zvětšit v podélném směru.
Foto číslo 1 až 5 zobrazuje dům s příplatkovou garáží. Díky předpřipraveným konstrukcím je montáž dřevostavby nejpozději do jednoho měsíce hotová k nastěhování.
RD Rýmařov garantuje svým zákazníkům konečnou cenu bez jakýchkoliv víceprací a poskytuje mimořádně dlouhou záruku 30 let.

Číslo zakázky
IDNES-176
Cena
2 699 050 Kč Spočítat hypotéku
Počet podlaží
2 podlaží
Topení
ústřední - elektrické
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku