Prodej domu na klíč 102 m²

Ústí nad Labem

2 498 950 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Energeticky úsporný dům za skvělou cenu

Smluvte si informační schůzku s partnerem společnosti RD Rýmařov Markem Filipovským, který Vás navštíví ve Vašem bydlišti, nebo přímo na pozemku, kde plánujete výstavbu Vašeho domu. Případně se s ním můžete setkat přímo ve vzorovém domě v Ústí nad Labem. Při této schůzce Vám budou poskytnuty potřebné informace, včetně reálných zkušeností se životem v domě od RDR.
KUBIS 631 je zavedeným domem na trhu s dřevostavbami. Moderní rodinný dům o dispozicích 4 + kk s možností jednoduchého rozšíření na 5 + kk. Dům vznikl v kooperaci s firmou SIEMENS. KUBIS 631 obsahuje inteligentní řízené vytápění a větrání SIEMENS Synco Living. Tento sofistikovaný systém Vám ušetří náklady na energie spojené s provozem domu. Jako jeden z nadstavbových programů je možné řídit dům pomocí PC a chytrých telefonů. S cenou na klíč jen o něco málo přesahující částku 2 miliony korun, včetně základové desky a parkovacího stání, se stal tento dům rychle nejprodávanějším domem společnosti RD Rýmařov, která má na svém kontě již více jak 22 000 realizací po celé Evropě. Dům je možné doplnit o plnohodnotnou garáž či zvětšené zádveří. Stejně tak je možné měnit jeho dispozice, nebo ho lze zvětšit v podélném směru.
Foto číslo dva zobrazuje dům v bezpříplatkovém provedení, zbývající fotogalerie zobrazuje dům s příplatkovou garáží, zvětšeným zádveřím a modulem 60 cm na víc.
Díky takto předpřipraveným konstrukcím je montáž dřevostavby nejpozději do jednoho měsíce hotová k nastěhování.
RD Rýmařov garantuje svým zákazníkům konečnou cenu bez jakýchkoliv víceprací, poskytuje mimořádně dlouhou záruku 30 let.

Číslo zakázky
IDNES-167
Cena
2 498 950 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Užitná plocha
102 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
parkovací místo
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku