Prodej domu 990 m² s pozemkem 4 735 m²

Ústí nad Labem - Svádov

22 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Historická vila Zámku Svádov, Ústí na Labem

Rok výstavby Zámku Svádov se datuje do období ranné secese a to přibližně k roku 1875. Přesto, že během minulého století prošel rukama mnohých vlastníků a sloužil tak mnoha odlišným záměrům, si zachoval půvab dávného panství. K tomu přispívá i fakt dochovaného vlastnictví malé části lesa nad sídlem. Krásu celé budovy doplňují kamenné historické prvky. Jedná se například o původní schodiště, dva sklepy a nasvícenou studnu.
V letech mezi 2015 - 2017 zámek prošel celkovou rekonstrukcí jak vnitřních, tak vnějších prostor s použitím nadstandardních materiálů, a to v souladu se směrnicemi EU. Interiér je tvořen třemi patry, z první dvě mají zabudované podlahové vytápění. V každém ze dvou křídel budovy je jedno schodiště s možností vestavění výtahu. V nejvyšším z pater je byt o dispozici 3 + 1. Každá místností má televizní a datovou přípojku, napojenou na vlastní vnitřní datový systém.
Budova je částečně zateplena, což efektivně snižuje její energetickou náročnost. Dešťová voda je odváděná do rekuperační nádrže v pozemku a následně využívána v domě. Sanační práce na pozemku byly dokončeny zároveň se zabudováním nové čističky odpadních vod. Dokončení parkovací plochy u zámku je součástí kupní ceny.
Celý prostor je hlídán jak venkovním, tak vnitřním kamerovým systémem.
Dobrá dostupnost do Ústí nad Labem otevírá Zámku Svádov širokou škálu možností využití. Je možné v něm zbudovat například dům s pečovatelskou anebo odlehčovací službou. Také může sloužit jako administrativní budova, například v kombinaci s výrobní činností. Zámek je také možné přestavět na byty.

Číslo zakázky
IDNES-000121
Cena
22 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
s.r.o.
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
4735 m2
Zastavěná plocha
470 m2
Užitná plocha
990 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Balkon
Voda
veřejný
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

7 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku