Bydlení Úvaly - Nízkoenergetické rodinné domy - 3. etapa - samostatný rodinný dům 1502 - 5+kk 126m2

Škvorecká, Úvaly, okres Praha-východ

8 765 000 Kč

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Nabízíme Vám nízkoenergetický rodinný dům 5+kk o výměře 125,56m2, který ocení nejen příznivci energeticky úsporného bydlení, ale i lidé, kteří chtějí bydlet blízko přírody a zároveň hledají příměstské bydlení se snadnou dostupností do centra Prahy. Domy z třetí etapy přirozeně navazují na předchozí etapy a stávající zástavbu a doplňují tak dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka.
Třetí etapa Bydlení Úvaly, projektu z pera ateliéru Headhand Architekti, navazuje na úspěšné první dvě etapy s 68 bytovými jednotkami, které již všechny mají své majitele a nabídne 20 rodinných domů s pozemky od 259 m2 do 487 m2, a to: 9 řadových domů o dispozičním řešení 3+kk a 5+kk a podlahové ploše od 98 m2 až 120 m2, 2 dvojdomy o dispozičním řešení 5+kk a podlahové ploše 125 m2 a 9 samostatných domů o dispozičním řešení 5+kk a podlahové ploše od 125 m2 až 137 m2.
V posledních letech zájem o energeticky úsporné byty roste, a to nejen z důvodu nižších nákladů na provoz. Již ve fázi projektu byl kladen důraz na optimalizaci spotřeby energii, na zajištění nižších provozních nákladů, kvalitu materiálů a šetrný vztah k životnímu prostředí. Výsledkem jsou bytové domy v energetické třídě B. Jedním z klíčových prvku optimalizace je vápenopískové zdivo VAPIS na bázi přírodních surovin, zajišťující špičkovou tepelnou a zvukovou izolaci a přirozenou regulaci vlhkosti. Dalším prvkem je systém větrání s rekuperací tepla, který slouží k zajištění optimální výměny vzduchu v objektu a zároveň minimalizuje tepelné ztráty při větrání.
Bydlení Úvaly je dlouhodobý projekt společnosti Arcona Capital, který organicky rozšiřuje zástavbu Úval s nabídkou komplexní zástavby bydlení, občanské vybavenosti a volnočasových aktivit v blízké dostupnosti centra hlavního města. Úvaly leží v okrese Praha–východ a pyšní se skvělou dopravní dostupností, která je zajištěna vlakem jezdícím do Prahy každých 15 až 30 minut - do centra metropole se dostanete za necelou půlhodinu. V Úvalech je k dispozici mateřská i základní škola, zdravotní středisko, obchody a supermarkety, banky, restaurace a mnoho dalších služeb. Přímo u projektu se nachází nově postavené OC Billa. Dostatek příležitostí zde najdou i milovníci aktivního odpočinku a fyzické aktivity. Navštívit mohou koupaliště, rybníky, různě zaměřená sportoviště a zájmové spolky. Na procházku, za relaxací či sportem lze vyrazit i do okolních lesů. V těsném sousedství projektu je v plánu výstavba spádové základní školy se sportovní halou a tělocvičnou, která by měla své brány otevřít v roce 2020.
Zahájení výstavby je plánováno na jaro 2019, dokončení pak v létě 2020.
Pro více informací volejte na tel. č. +420 608 405 048 nebo 800 10 11 22 nebo pište na info@bydleniuvaly. cz

Číslo zakázky
IDNES-RD 1502
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
samostatný
Kolaudace
2019
Plocha pozemku
396 m2
Užitná plocha
126 m2
Parkování
parkování na ulici
Internet
Telefon
Topení
jiné
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
Roční spotřeba energie
45 kWh
PENB
B
Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis