Prodej domu 150 m² s pozemkem 505 m²

Velká Chyška, okres Pelhřimov

2 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům 6+1 v obci Velká Chyška

Rodinný dům 6+1 ve Velké Chyšce Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji dřevostavbu rodinného domu v obci Velká Chyška na Pacovsku. Dům je dvoupodlažní – v přízemí se nachází vstupní chodba, 3 obytné místnosti, WC, koupelna a kotelna se skladem paliva. Po dřevěných schodech je vstup do druhého nadzemního podlaží, kde je kuchyně, prostorný obývací pokoj, další dva pokoje a koupelna s WC. Podlahové krytiny jsou převážně koberce a linoleum. Voda je obecní a teplá voda je zajišťována kombinovaným bojlerem umístěným v kotelně. Topení v nemovitosti je ústřední na tuhá paliva a dále je možné topit i elektrokotlem. Kanalizace je svedena do společného septiku, který je pravidelně vyvážen místním zemědělským družstvem.
Dále je na pozemku umístěn zděný objekt v jehož přízemí je sklad zahradního nářadí a menší sklípek a v poschodí garáž se vstupem na prostornou krytou terasu. Na pozemku se ještě nachází zděný sklad paliva.
Celý pozemek je oplocen a osázen vzrostlými stromy.
Velká Chyška je obec s 280 trvale žijícími obyvateli, 6 km od města Pacova, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. V okolí je převážně lesnatá krajina, které dominuje vrch Stražiště 744 m n. m. Pro více informací volejte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-vyhradne237
Cena
2 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
rohový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
505 m2
Zastavěná plocha
116 m2
Užitná plocha
150 m2
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku