Prodej chaty Milokošť u Veselí nad Moravou

Aloise Jiráska, Veselí nad Moravou

490 000 Kč

V exkluzivním zastoupení klienta nabízíme k prodeji zahradní chatku o velikosti 36 m2 v katastru obce Milokošť u Veselí nad Moravou. Chata je mobilní – položená na betonových pražcích, má železnou konstrukci, je obložená dřevem, z venku zateplená polystyrenem a potáhnutá perlinkou a lepidlem, a uvnitř sádrokarton. Podlaha a strop jsou dvojité z vodotěsné překližky. Podkroví je využitelné jako velká ložnice. Střecha je z vlnitého pozinkovaného plechu. V chatě je topení a vaření na propan butanovou bombu. Elektřina je zde 12V ze dvou solárních panelů. V chatě je dvoulůžko, kuchyň a stůl s židlemi. Venku u chaty je krytá terasa, přístavek na nářadí a materiál, WC, udírna a šamotem vydlážděné ohniště.
Chatka se nachází na velmi lukrativním místě zejména pro rybáře, kde se hned vedle ní nachází slepé rameno – Strnadlovo, a Morava 7 je vzdálena 50metrů. Slepé rameno Okasovo je vzdáleno cca 1200 metrů. K chatce je možno dokoupit loďku – laminátovou 3,8 m, nebo duralovou 4,3 m za 15.000,- V chatce zůstane motorová benzinová sekačka na trávu, benzinový křovinořez a benzinová pila.
V zahradě – 1292 m2 je 10 vzrostlých jabloní, 20 vzrostlých durancií a 5 nově vysazených.
K zahradě patří i lesní porost 1713 m2, který je tvořen převážně náletovými vzrostlými dřevinami, které je možno průběžně kácet na topení – jilm, habr, javor…
Chata s pozemkem skýtá velmi kvalitní trávení volného času jak sadařením, tak hlavně rybářským vyžitím. Zajišťujeme kompletní realitní, právní a bezplatný finanční servis. Průkaz energetické náročnosti budovy je „G“ mimořádně nehospodárná (nebyl předložen PENB). Více informací Vám rádi poskytneme na telefonu nebo emailu.

Číslo zakázky
IDNES-RKSR-151518
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
3005 m2
Užitná plocha
36 m2
Vybavení domu
Částečně zařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama