Prodej domu 280 m² s pozemkem 313 m²

Pasovská, Vimperk - Vimperk II, okres Prachatice

3 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej bytového domu o celkové výměře 896 m2, Vimperk, okr. Prachatice

Exkluzivně nabízíme dům k rekonstrukci se zastavěnou plochou 313 m2 s celkovou výměrou pozemku 896 m2. Částečně podsklepeno. Dům se nachází ve městě
Vimperk při výjezdu na hraniční přechod Strážný. Vhodný je jako bytový dům, k rodinnému bydlení či ke komerčním účelům. Město Vimperk je také považován za bránu Šumavy. Přízemí domu bylo dříve využíváno jako bar, restaurace. Patro domu bylo využíváno k ubytování. Napojeno na městský vodovodní řád, kanalizace byla řešena čističkou odpadních vod (možnost napojení do kanalizačního řádu). Vytápění bylo zajištěno z vlastního zásovníku plynu, které se stále nachází na pozemku. Suterén domu byl využíván jako kotelna a sklepní skladový prostor ze kteréh je východ do zahrady, která je v návaznosti na řeku Volyňku. Možnost vytvoření pergoly pro klidovou a relaxační zónu s výhleden na řeku. Parkování přímo na pozemku u domu.
Vimperk je vzdálen 26 km od hraničního přechodu Strážný s Německem, Prachatice 23 km, Strakonice 29 km a 14 km od sportovního areálu Zadov. Ve městě najdeme veškerou občanskou vybavenost. Doporučujeme prohlídku. Rádi Vám vyřídíme profinancování této nemovitosti a to zcela zdarma. Bližší informace u makléřky zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-111-NP06018
Cena
3 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
313 m2
Zastavěná plocha
313 m2
Užitná plocha
280 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
Datum nastěhování
18.03.2021
PENB
G

Kontaktujte prodejce

2 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku