Prodej domu 119 m² s pozemkem 1 259 m²

Poděbradská, Vrbová Lhota, okres Nymburk

8 980 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk ve Vrbové Lhotě, celková výměra pozemku 1259 m2.

Nabízím k prodeji novostavbu bungalovu 4+kk ve Vrbové Lhotě. Nabízím Vám k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Vrbová Lhota. Jedná se o jednopodlažní dům typu bungalov v dispozici 4+kk, který je součástí architektonicky atraktivního projektu „Rodinné domy Vrbová Lhota“, který je tvořený 16 novostavbami rodinných domů. Jedná se o 12 samostaných rodinných domů v dispozici 4+kk a 2 dvojdomy, přičemž každá polovina dvojdomu má dispozici 3+kk.

Tato novostavba bude odrážet vývoj architektury poslední doby a bude se nacházet v lokalitě na okraji obce. Dům bude moderně koncipovaný a maximálně využitelný s výborně půdorysně uspořádanými místnostmi. Jednotlivé místnosti na sebe dle projektu budou smysluplně navazovat, čímž bude dům nabízet dostatek soukromí pro každého člena domácnosti.
V domě s předpokládanou čistou podlahovou plochou 119,83 m2 je dle projektu navrženo: obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem (36,83 m2), koupelna se sprchovým koutem, s vanou, dvěma umyvadly a s WC (9,41 m2), ložnice (17,98 m2), 2 pokoje (16,24 m2 a 13,35 m2), technická místnost (2,79 m2), samostatné WC (1,81 m2), šatna (4,83 m2), prostorné zádveří a chodba (16,59 m2). Na dům bude navazovat terasa (30 – 35 m2) a parkovací stání pro 2 automobily.
Z chodby, která bude osvětlena světlovodem, se bude dát dostat pomocí výsuvných schodů na částečně pochozí půdu. Ohřev TUV a topení bude řešeno tepelným čerpadlem (vzduch / voda) napojeným na podlahové vytápění.
Novostavba bude vedena v energetické třídě kategorie C jako úsporná.
Dům se staví z cihel Protherm (30cm) s izolací 15 cm. Okna budou plastová s trojskly v barvě antracit/bílá. Dům bude napojený na inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina). V domě budou rozvody na internet a TV.
Fasádní omítka bude v kombinaci bílé a světle šedé, betonová střešní krytina bude v barvě černé. Domy budou stavěny v nadstandardní kvalitě, s důrazem na detail a s použitím kvalitních materiálů i systémových prvků zařizovacích předmětů (dle vlastního výběru z nabídky dodavatele stavby).
Celková výměra pozemku vč. zastavěné plochy činí 1259 m2. V současné době je dům ve fázi výstavby. Při včasné rezervaci bude ještě možné řešit změny interiérových materiálů a vybavení. V ceně je zahrnuta kompletní výstavba domu na klíč včetně některých venkovních úprav (zámková dlažba na terase, na příjezdové a parkovací ploše, venkovní osvětlení). Předpokládaný termín dokončení domu na klíč je červenec 2022.
Obec Vrbová Lhota se nachází cca 3 km od města Pečky a 5 km od lázeňského města Poděbrady, kde se nachází veškerá občanská vybavenost (školy, školky, banky, pošta, supermarkety, obchody, zdravotnické služby, sportovní a kulturní zařízení, atd. ). Do Peček i Poděbrad jezdí pravidelné autobusové spoje (cca každou hodinu - na vlakové nádraží v Pečkách trvá cesta cca 9 min., na vlakové nádraží v Poděbradech cca 16 min. ). Jelikož se pozemek nachází v blízkosti nájezdu na dálnici D11, trvá cesta autem do Prahy na Černý most přibližně 23 minut. Právě tato dojezdová vzdálenost nabízí jedinečné propojení bydlení na venkově a možnosti pracovat v našem hlavním městě.
Nemovitost lze hradit hypotékou, kterou pro Vás rádi vyřídíme. Bližší informace o všech nabízených domech naleznete na webových stránkách domyvrbovalhota. cz. V případě jakýchkoliv dotazů, případně sjednání osobní schůzky, mě prosím kontaktujte.

Číslo zakázky
IDNES-45de984ef31484
Cena
8 980 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1259 m2
Zastavěná plocha
151 m2
Užitná plocha
119 m2
PENB
C

Kontaktujte prodejce

RK Bohemia s.r.o.

náměstí 14. října, Praha 5 - Smíchov

4 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku