Prodej domu 120 m² s pozemkem 825 m²

Poděbradská, Vrbová Lhota, okres Nymburk

8 930 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk ve Vrbové Lhotě, celková výměra pozemku 825 m2.

Nabízím k prodeji novostavbu bungalovu 4+kk ve Vrbové Lhotě. Nabízím Vám k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Vrbová Lhota. Jedná se o jednopodlažní dům typu bungalov v dispozici 4+kk, který je součástí architektonicky atraktivního projektu „Rodinné domy Vrbová Lhota“, který je tvořený 16 novostavbami rodinných domů. Jedná se o 12 samostaných rodinných domů v dispozici 4+kk a 2 dvojdomy, přičemž každá polovina dvojdomu má dispozici 3+kk.

Tato novostavba bude odrážet vývoj architektury poslední doby a bude se nacházet v lokalitě na okraji obce. Dům bude moderně koncipovaný a maximálně využitelný s výborně půdorysně uspořádanými místnostmi. Jednotlivé místnosti na sebe dle projektu budou smysluplně navazovat, čímž bude dům nabízet dostatek soukromí pro každého člena domácnosti.
V domě s předpokládanou čistou podlahovou plochou 120,52 m2 je dle projektu navrženo: obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem (42,45 m2), koupelna se sprchovým koutem, s vanou, dvěma umyvadly a s WC (7,98 m2), ložnice (12,60 m2), 2 pokoje (14,80 m2 a 14,35 m2), technická místnost (4,40 m2), samostatné WC (1,94 m2), šatna (3,70 m2), prostorné zádveří (13,25 m2) a chodba (5,04 m2). Na dům bude navazovat terasa (30 – 35 m2) a parkovací stání pro 2 automobily.
Z chodby, která bude osvětlena světlovodem, se bude dát dostat pomocí výsuvných schodů na částečně pochozí půdu. Ohřev TUV a topení bude řešeno tepelným čerpadlem (vzduch / voda) napojeným na podlahové vytápění.
Novostavba bude vedena v energetické třídě kategorie C jako úsporná.
Dům se staví z cihel Protherm (30cm) s izolací 15 cm. Okna budou plastová s trojskly v barvě antracit/bílá. Dům bude napojený na inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina). V domě budou rozvody na internet a TV.
Fasádní omítka bude v kombinaci bílé a světle šedé, betonová střešní krytina bude v barvě černé. Domy budou stavěny v nadstandardní kvalitě, s důrazem na detail a s použitím kvalitních materiálů i systémových prvků zařizovacích předmětů (dle vlastního výběru z nabídky dodavatele stavby).
Celková výměra pozemku vč. zastavěné plochy činí 825 m2. V současné době je dům ve fázi výstavby. Při včasné rezervaci bude ještě možné řešit změny interiérových materiálů a vybavení. V ceně je zahrnuta kompletní výstavba domu na klíč včetně některých venkovních úprav (zámková dlažba na terase, na příjezdové a parkovací ploše, venkovní osvětlení). Předpokládaný termín dokončení domu na klíč je leden 2023.

Obec Vrbová Lhota se nachází cca 3 km od města Pečky a 5 km od lázeňského města Poděbrady, kde se nachází veškerá občanská vybavenost (školy, školky, banky, pošta, supermarkety, obchody, zdravotnické služby, sportovní a kulturní zařízení, atd. ). Do Peček i Poděbrad jezdí pravidelné autobusové spoje (cca každou hodinu - na vlakové nádraží v Pečkách trvá cesta cca 9 min., na vlakové nádraží v Poděbradech cca 16 min. ). Jelikož se pozemek nachází v blízkosti nájezdu na dálnici D11, trvá cesta autem do Prahy na Černý most přibližně 23 minut. Právě tato dojezdová vzdálenost nabízí jedinečné propojení bydlení na venkově a možnosti pracovat v našem hlavním městě.
Nemovitost lze hradit hypotékou, kterou pro Vás rádi vyřídíme. Bližší informace o všech nabízených domech naleznete na webových stránkách domyvrbovalhota. cz. V případě jakýchkoliv dotazů, případně sjednání osobní schůzky, mě prosím kontaktujte.

Číslo zakázky
IDNES-45de984ef31562
Cena
8 930 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
825 m2
Zastavěná plocha
152 m2
Užitná plocha
120 m2
PENB
C

Kontaktujte prodejce

RK Bohemia s.r.o.

náměstí 14. října, Praha 5 - Smíchov

5 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku