Prodej domu 120 m² s pozemkem 825 m²

Poděbradská, Vrbová Lhota, okres Nymburk

8 930 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk ve Vrbové Lhotě, celková výměra pozemku 825 m2.

Nabízím k prodeji novostavbu bungalovu 4+kk ve Vrbové Lhotě. Nabízím Vám k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Vrbová Lhota. Jedná se o jednopodlažní dům typu bungalov v dispozici 4+kk, který je součástí architektonicky atraktivního projektu „Rodinné domy Vrbová Lhota“, který je tvořený 16 novostavbami rodinných domů. Jedná se o 12 samostaných rodinných domů v dispozici 4+kk a 2 dvojdomy, přičemž každá polovina dvojdomu má dispozici 3+kk.
Tato novostavba bude odrážet vývoj architektury poslední doby a bude se nacházet v lokalitě na okraji obce. Dům bude moderně koncipovaný a maximálně využitelný s výborně půdorysně uspořádanými místnostmi. Jednotlivé místnosti na sebe dle projektu budou smysluplně navazovat, čímž bude dům nabízet dostatek soukromí pro každého člena domácnosti.
V domě s předpokládanou čistou podlahovou plochou 120,52 m2 je dle projektu navrženo: obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem (42,45 m2), koupelna se sprchovým koutem, s vanou, dvěma umyvadly a s WC (7,98 m2), ložnice (12,60 m2), 2 pokoje (14,80 m2 a 14,35 m2), technická místnost (4,40 m2), samostatné WC (1,94 m2), šatna (3,70 m2), prostorné zádveří (13,25 m2) a chodba (5,04 m2). Na dům bude navazovat terasa (30 – 35 m2) a parkovací stání pro 2 automobily.
Z chodby, která bude osvětlena světlovodem, se bude dát dostat pomocí výsuvných schodů na částečně pochozí půdu. Ohřev TUV a topení bude řešeno tepelným čerpadlem (vzduch / voda) napojeným na podlahové vytápění.
Novostavba bude vedena v energetické třídě kategorie C jako úsporná.
Dům se staví z cihel Protherm (30cm) s izolací 15 cm. Okna budou plastová s trojskly v barvě antracit/bílá. Dům bude napojený na inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina). V domě budou rozvody na internet a TV.
Fasádní omítka bude v kombinaci bílé a světle šedé, betonová střešní krytina bude v barvě černé. Domy budou stavěny v nadstandardní kvalitě, s důrazem na detail a s použitím kvalitních materiálů i systémových prvků zařizovacích předmětů (dle vlastního výběru z nabídky dodavatele stavby).
Celková výměra pozemku vč. zastavěné plochy činí 825 m2. V současné době je dům ve fázi výstavby. Při včasné rezervaci bude ještě možné řešit změny interiérových materiálů a vybavení. V ceně je zahrnuta kompletní výstavba domu na klíč včetně některých venkovních úprav (zámková dlažba na terase, na příjezdové a parkovací ploše, venkovní osvětlení). Předpokládaný termín dokončení domu na klíč je leden 2023.
Obec Vrbová Lhota se nachází cca 3 km od města Pečky a 5 km od lázeňského města Poděbrady, kde se nachází veškerá občanská vybavenost (školy, školky, banky, pošta, supermarkety, obchody, zdravotnické služby, sportovní a kulturní zařízení, atd. ). Do Peček i Poděbrad jezdí pravidelné autobusové spoje (cca každou hodinu - na vlakové nádraží v Pečkách trvá cesta cca 9 min., na vlakové nádraží v Poděbradech cca 16 min. ). Jelikož se pozemek nachází v blízkosti nájezdu na dálnici D11, trvá cesta autem do Prahy na

Číslo zakázky
IDNES-1562
Cena
8 930 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
825 m2
Zastavěná plocha
152 m2
Užitná plocha
120 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Elektřina
230V
Voda
veřejný
PENB
C
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

RK Bohemia s.r.o.

náměstí 14. října, Praha 5 - Smíchov

9 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku