Prodej domu 2 500 m² s pozemkem 567 m²

Horní náměstí, Vsetín

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Prodej luxusní nemovitosti Nová Radnice, Vsetín

Luxusní nemovitost Nová Radnice, Horní náměstí, Vsetín
Rezidence Nová radnice se nachází na Horním náměstí v bezprostřední blízkosti klasicistního zámku z počátku 17. století, vedle historické stavby Staré radnice z poloviny 18. století, a také budovy Okresního soudu Vsetín.
Reprezentativní budova byla postavena v letech 1898-99 v novorenesančním slohu podle návrhu stavitele Michala Urbánka. Na balustrádě je umístěn kamenný znak města a průčelí, které je vyzdobeno medailony významných osobností českých dějin.
V roce 2006 byla celá rezidence kompletně a velkoryse zrekonstruována. Celý dům je ve výborném stavu, byl zde přistaven prosklený výtah a vybudováno soukromé parkoviště s cca 20 parkovacími místy.
V objektu jsou volné sklepní prostory, které mohou být využity na vybudování wellness, fitness či vinného sklepu. Výtah má vybudovánu stanici již v podzemním podlaží. Tyto služby by přispěly k rozvoji služeb ve Vsetíně.
Díky své poloze, kapacitě a zejména profesionálnímu personálu je tato luxusní rezidence vyhledávaným místem pro uspořádání rodinných oslav, svateb, firemních večírků, obchodních setkání apod.
Kapacita: Počet míst restaurace + salonek: 50 + 20 osob, 20 jedno a dvoulůžkových pokojů,4 apartmá – celkem 34 lůžek. Součástí každého pokoje je sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem a WC. Dále je na pokoji k dispozici telefon, připojení k internetu a televize.
Rezidence má bezbariérový přístup do všech prostor
V současnosti funguje jako hotel a prodává se v plném provozu.
Požadovaná cena vychází z odborného posudku znalce na základě využití výnosové metody, reprodukční ceny budovy, vybavení rezidence a restaurace a dále metody váženého průměru.
Veškeré údaje ohledně ekonomických a provozních ukazatelů budou poskytnuty vážným zájemcům proti podpisu o důvěrnosti informací.

Číslo zakázky
IDNES-284661
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
567 m2
Zastavěná plocha
812 m2
Užitná plocha
2500 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Internet
Vybavení domu
zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

8 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku