Prodej domu 468 m² s pozemkem 1 161 m²

Jiráskova, Vyškov - Vyškov-Město

21 000 000 Kč 18 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Vila z první republiky + dům v zahradě

Nemovitosti prodávám již 17 let, ale tato zkušenost není potřeba, aby jste poznali, že místo nebo dům má místo Genius loci. Tady ho určitě najdete.
Předností této stavby je především výhodná pozice ve městě ve smyslu urbanismu a dostupnosti všeho potřebného v blízkém okolí. Více foto a půdorysy na našem webu.
První republika měla nepochybně své kouzlo, a to v mnoha směrech. V architektonickém i interiérovém designu byl kladen důraz na tvarovou jednoduchost čistotu a účelnost. Interiéry přejímaly v plné míře nové myšlenky funkcionalistické architektury.
Jsou zde vysoké stropy, díky nimž výrazně narůstá reprezentativnost vnitřního prostoru. Kompletní rekonstrukce proběhla v letech 1995-1996.
Tato nemovitost je unikátní propojením dvou domů na jedné parcele (reprezentativní vila a plnohodnotný dům v zahradě s přístřeškem pro auta). Obě nemovitosti jsou obklopené úchvatnou zahradou (parkem) s vzácnými vzrostlými stromy a dřevinami. V zahradě najdete intimní zákoutí, fontánu, stylovou pergolou s markýzou a dokonce i bazén, na kterém se rozhodně nešetřilo.
Interiér vznikal postupně a je to věc vkusu. Aktuálně je hodně živý a barevný. Pány nadchne pracovna s velkou knihovnou a dámy zase budoár-speciální místnost, kde mohou vést rozhovory nad šálkem čaje či kávy. Pokud jsou vaší vášní umělecká díla, obrazy a designové kousky budete nadšeni. Prostoru a tajemných koutů, kde je můžete obdivovat je zde dost.
Výměry:
zastavěná plocha vila 241 m2, dům v zahradě 119 m2, zahrada 801 m2
Vila:
2 samostatné vstupy možnost oddělit na samostatné jednotky
polosuterén denní světlo 114 m2, 4 větší místnosti + sauna + prádelna + sklep
zvýšené přízemí 134 m2, 4+1, velká šatna, koupelna + WC, komora
podkroví 120 m2 4 pokoje, koupelna + WC
Dům v zahradě:
přízemí s krbem 60 m2, terasa, přístřešek pro 2 auta
podkroví s otevřenou galerií 32 m2, terasa 8 m2
Zahrada:
vzrostlé stromy a keře podél plotu vytváří většinu roku naprosté soukromí od okolních budov a ulic. Najdete zde platan, vzácný liliovník, ořech, akát, sakuru, jilm sibiřský, popínavé hortenzie a růže, barevné pivoňky, jasmín, zlatý déšť, kaliny, šeříky. Zpevněné plochy jsou dlážděné žulovými kostkami. Závlaha trávníku je napojená na vlastní studnu.
Technické informace:
kompletní rekonstrukce v 1995 -1997, podlahy, topení, plastová okna, zateplení, veškeré sítě (elektro, voda, odpady), stropy, omítky, střecha impregnace trámů, částečná výměna, nové latě a krytina pálená taška. Obou domech se využívá Hydropol systém proti vlhkosti původních zdí. Topení je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, náklady na bydlení obou domů cca 8 tis Kč, studna kopaná 17 m voda pitná, bazén na klíč od firmy Desjoyaux, obložený pískovcem, ohřev, ochranná plachta, v provozu 9 měsíců v roce, stáří 5 let.

Číslo zakázky
IDNES-31/5002
Cena
18 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
1161 m2
Zastavěná plocha
360 m2
Užitná plocha
468 m2
Plocha zahrady
801 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Terasa
Bazén
Vybavení domu
zařízený
Roční spotřeba energie
154 kWh
PENB
E (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku