Prodej domu 468 m² s pozemkem 1 161 m²

Jiráskova, Vyškov - Vyškov-Město

18 000 000 Kč 16 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Vila z první republiky + dům v zahradě

Pokud hledáte místo nebo dům, který má místo Genius loci. Tady ho určitě najdete.
Předností této stavby je především výhodná pozice ve městě ve smyslu urbanismu a dostupnosti všeho potřebného v blízkém okolí. Více foto a půdorysy na našem webu.
První republika měla nepochybně své kouzlo, a to v mnoha směrech. V architektonickém i interiérovém designu byl kladen důraz na tvarovou jednoduchost čistotu a účelnost. Jsou zde vysoké stropy, díky nimž výrazně narůstá reprezentativnost vnitřního prostoru. Kompletní rekonstrukce proběhla v letech 1995-1996.
Tato nemovitost je unikátní propojením dvou domů na jedné parcele (reprezentativní vila a plnohodnotný dům v zahradě s přístřeškem pro auta). Obě nemovitosti jsou obklopené úchvatnou zahradou (parkem) s vzácnými vzrostlými stromy a dřevinami. V zahradě najdete intimní zákoutí, fontánu, stylovou pergolou s markýzou a dokonce i bazén, na kterém se rozhodně nešetřilo.
Interiér vznikal postupně a je to věc vkusu. Aktuálně je hodně živý a barevný. Pány nadchne pracovna s velkou knihovnou a dámy zase budoár-speciální místnost, kde mohou vést rozhovory nad šálkem čaje či kávy. Pokud jsou vaší vášní umělecká díla, obrazy a designové kousky budete nadšeni. Prostoru a tajemných koutů, kde je můžete obdivovat je zde dost.
Výměry:
zastavěná plocha vila 241 m2, dům v zahradě 119 m2, zahrada 801 m2
Vila:
2 samostatné vstupy možnost oddělit na samostatné jednotky
polosuterén denní světlo 114 m2, 4 větší místnosti + sauna + prádelna + sklep
zvýšené přízemí 134 m2, 4+1, velká šatna, koupelna + WC, komora
podkroví 120 m2 4 pokoje, koupelna + WC
Dům v zahradě
přízemí s krbem 60 m2, terasa, přístřešek pro 2 auta
podkroví s otevřenou galerií 32 m2, terasa 8 m2
Zahrada:
vzrostlé stromy a keře podél plotu vytváří většinu roku naprosté soukromí od okolních budov a ulic. Najdete zde platan, vzácný liliovník, ořech, akát, sakuru, jilm sibiřský, popínavé hortenzie a růže, barevné pivoňky, jasmín, zlatý déšť, kaliny, šeříky. Zpevněné plochy jsou dlážděné žulovými kostkami. Závlaha trávníku je napojená na vlastní studnu.
Technické informace:
kompletní rekonstrukce v 1995 -1997, podlahy, topení, plastová okna, zateplení, veškeré sítě (elektro, voda, odpady), stropy, omítky, střecha impregnace trámů, částečná výměna, nové latě a krytina pálená taška. Obou domech se využívá Hydropol systém proti vlhkosti původních zdí. Topení je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, náklady na bydlení obou domů cca 8 tis Kč, studna kopaná 17 m voda pitná, bazén na klíč od firmy Desjoyaux, obložený pískovcem, ohřev, ochranná plachta, v provozu 9 měsíců v roce, stáří 6 let.

Číslo zakázky
IDNES-31/5002
Cena
16 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
1161 m2
Zastavěná plocha
360 m2
Užitná plocha
468 m2
Plocha zahrady
801 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Počet místností
8
Sklep
Terasa
Bazén
Vybavení domu
zařízený
Roční spotřeba energie
154 kWh
PENB
E

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku