Prodej domu 496 m² s pozemkem 3 517 m²

náměstí Svobody, Vyškov - Dědice

28 490 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně právního servisu

Prodej vily 186 m2 + stavební pozemky, Vyškov - Dědice, pozemek 3 517 m2

Dovoluji si Vám nabídnout prodej dvou podlažní rodinné vily využívané jako více generační bydlení se čtyřmi bytovými jednotkami, prostornou půdou, garážemi a dílnami. Zajímavá a v místě atraktivní, investiční příležitost vhodná k okamžitému využití jako kombinace bydlení a podnikání nebo k přestavbě a přístavbě s potenciálem zvětšení až na 6 bytů + 3 novostavby RD, což může v krátké době výrazně zhodnotit vstupní investici. Samotná, půdorysná plocha domu činí 186 m2 Překrásná, monumentální, udržovaná zahrada – sad, je v územním plánu zahrnuta jako stavební pozemek a lze zde postavit až 3 rodinné domy.
Kořeny této stavby sahají až do osmdesátých let předminulého století a dnešní podobu získala v roce 1928, kdy rodina dům vystavěla a obývala jej v několika generacích až do dnešních dnů.
Vila se nachází v původním, udržovaném stavu. V průběhu let docházelo ke kusým modernizacím, poplatným právě aktuální době – plynová přípojka, na to navazující vytápění ústředním topením dvou bytů samostatnými plynovými kotly i s ohřevem teplé vody, Obecní vodovod, obecní kanalizace.
Dům se nachází na velmi dobré adrese v centru obce Dědice, dnešní městské části Vyškova, ve vzdálenosti 25 minut do Brna.
Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Z důvodu dočasného nedodání PENB uvádíme třídu "G", ihned po dodání bude uvedena skutečná třída. Pro bližší informace mě kontaktujte, s radostí Vás nemovitostí provedu.

Číslo zakázky
IDNES-01402
Cena
28 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Poloha domu
rohový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
3517 m2
Zastavěná plocha
186 m2
Užitná plocha
496 m2
Plocha zahrady
2551 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Parkování
garáž, parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

4 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku