Prodej chaty/chalupy s pozemkem 1 306 m²

Zahrádky, okres Česká Lípa

1 500 000 Kč 1 444 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu

Prodej ideální poloviny chalupy se zahradou, obec Zahrádky, okr. Česká Lípa

Prohlídky nemovitosti se uskuteční ve čtvrtek 30. 9. Zarezervujte si svůj termín ještě dnes. Exkluzivně nabízíme k prodeji ideální polovinu chalupy se zahradou v obci Zahrádky, katastrální území Zahrádky u České Lípy. Celková plocha pozemku 1 306 m2. Zastavěná plocha a nádvoří 140 m2. Zahrada 1 099 m2. Předzahrádka 67 m2. Vhodné pro trvalé bydlení či rekreaci.
Předmětem prodeje je byt 3+1 o užitné ploše 120 m2 se samostatným vchodem, situovaný v přízemí domu. Byt je určen k rekonstrukci. Byt sestává z předsíně, místnosti s krbem, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Nové rozvody elektřiny. Prostorný sklep. Samonásypný kotel na uhlí. Obecní vodovod a kanalizace, septik.
Horní byt je obývaný druhým spoluvlastníkem, který zde bydlí trvale a nemá zájem svou polovinu nemovitosti prodat.
Obec Zahrádky leží zhruba 6 km jižně od České Lípy v okrese Česká Lípa, kraj Liberecký. Je u ní několik zřícenin, zámky, kulturních a technických památek, pískovcové skalní útvary i přírodní památky, ptačí rezervace. V okolí se nachází několik rybníků a 11 km vzdálené a vyhledávané Máchovo jezero. Jedná se o poklidnou obec ležící v půvabném kraji českého romantického básníka Karla Hynka Máchy. K Zahrádkám patří podobce Šváby a Borek. Dominantou obce je malebný renesanční zámek z poloviny 16. století, který byl upraven na přelomu 19. a 20. století. Součástí zámeckého parku se stal v 19. století i skalní kaňon Robečského potoka zvaný Peklo, dnes národní přírodní památka s bohatým výskytem bledule jarní a Valdštejnská lipová alej (stáří 300 let) vedoucí do jedné z nejstarších bažantnic v Čechách, dnes s chovem kozy bezoárové a muflonů. Mezi další zajímavosti obce patří kostel sv. Barbory z roku 1550 a socha sv. Starosty z roku 1705. V obci najdeme také řadu lidových roubených stavení. V osadě Karba je zajímavý železniční viadukt dlouhý 209 m, který pochází z roku 1898.
Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti nebo z vlastních finančních zdrojů.
Ukazatel energetické náročnosti budovy: G (PENB nebyl předložen).

Číslo zakázky
IDNES-vyhradne3546
Cena
1 444 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1306 m2
Zastavěná plocha
140 m2
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku