Prodej domu 120 m² s pozemkem 1 100 m²

Zakynthos, Řecko

16 800 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej RD, 100 m², Jónské ostrovy

Exkluzivní nabídka NE jenom pro investory. Garance vysokého ročního zisku. Dům na ostrově Zakynthos v první pobřežní linii v jedné z nejžádanějších lokalit Jónských ostrovu. Je možnost vlastního přístavu.
„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Dům o rozloze 120 m² je na 1100 m² velkém pozemku.
Dům vyžaduje menšího rozsahu rekonstrukci, která je již v uvedené ceně, včetně bazénu, terénních úprav a zařízení. Neplatíte hned celou částku při koupě, ale až po předání domu.
Fotografie v inzerátu nejsou vizualizace, ale skutečně provedená rekonstrukce podobného projektu, který již od loňského roku přivítali první nadšení turisté. Rekonstrukce vašeho domu, potrvá cca 6 měsíců. Zkušená stavební firma garantuje perfektní provedení dle moderních požadavku tak, aby byl dům připraven k pronájmu během turistické sezóny. Vše je transparentní a pod kontrolou vašeho realitního konzultanta z naší firmy.
Garantujeme nájemní smlouvu od firmy správce a provozovatele na 3-5 let s možností prodloužení. Dům bude používán k pronájmu během turistické sezóny od dubna do konce října. Ostatní 6 měsíců v roce je k vaší dispozici bez omezení. Pokud si budete přát strávit v domě svoji vlastní dovolenou a užít si nádherné bezstarostné dny s kompletním servisem během letní sezóny, není problém se domluvit slevu na nájmu za tolik týdnu, kolik bude dům skutečně obsazen majitelem.
Dům se nachází blízko centra městečka a svou polohou zajišťuje komfort a plnou občanskou vybavenost. Kolem jsou na výběr různé krámky a několik taveren, kde vás vždy rádi přivítají čerstvým a kvalitním středomořským jídlem. Ostrov je znám i velice dobrým klimatem s lahodným sluncem až 300 dní v roce.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Cena 670.000€ je již včetně rekonstrukce.
Cena uvedena včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-1170
Cena
16 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
1100 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Užitná plocha
120 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku