Prodej domu 240 m² s pozemkem 799 m²

Ke Hřišti, Žalany, okres Teplice

4 590 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Rodinný dům ve velmi klidné lokalitě

Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům nacházející se ve velmi klidné lokalitě, doslova rekreačního charakteru, v obci Žalany. Velkou předností této obce je výborná dostupnost do Teplic (8 min.), Ústí nad Labem (centrum UL 15 min., OC Globus 12 min.), i do Prahy (45 min.) s nájezdem na D8 vzdáleným pouze 6 kilometrů. Využívat lze také pravidelnou železniční a autobusovou linku. Tím nejlepším, co mohou Žalany nabídnout mladým rodinám, je pak základní a mateřská škola, které se zde nacházejí společně, v rámci jednoho rozsáhlého moderního areálu. Škola je spádová i pro okolní obce. Doslova za rohem je praktický lékař, pošta i obchod. Restaurace je vzdálená cca 600 m.

U této nemovitosti oceňuji její celkový charakter. Zahrada se vzrostlými stromy, dům i okolní zástavba tu totiž tvoří harmonický celek s dostatkem soukromí i prostoru pro veškeré myslitelné využití. V blízkosti se nachází koleje příměstské osobní železniční dopravy, které však nejsou rušivým elementem a pouze dokreslují romantiku celého místa. Frekvence je zde totiž minimální. Samotný dům je velmi dobře dispozičně řešen, s potenciálem vybudování dalších místností v jeho podkroví. Perfektní je prostorná garáž, která pojme i více automobilů a stále zůstane dostatek místa pro dílenský kout i ukládání zahradní techniky a náčiní. Navíc je celý dům podsklepen a nechybí tu ani technická místnost sloužící jako prádelna s přímým propojením se zahradou.

Přímo v místě aktuálně probíhá budování nové obecní kanalizace, kdy po jejím dokončení bude příjezdová cesta opatřena asfaltovým povrchem.

Dům je napojen na vodovodní řad + disponuje vodou z vlastní studně, odpad je řešen septikem, nově s možností napojení na obecní kanalizaci. Díky systému vytápění poměrně moderním kotlem na tuhá paliva kombinovaným s elektrokotlem, je zde nízká sazba za elektřinu a objekt je energeticky skutečně nenáročný.

Celkový stav objektu je velmi dobrý. Koncem devadesátých let tu proběhla rekonstrukce, okna jsou plastová, střecha v dobrém stavu a není zde skutečně nic akutního k řešení. Dům je okamžitě obyvatelný.

Možnost pořízení tohoto bydlení vnímám jako skutečnou příležitost. Jeho podstatné a neměnné parametry jako je dopravní dostupnost, poloha v rámci obce i místa a s tím spojené soukromí a klid, velikost objektu, jeho velkorysé technické prostory, velikost zahrady, ale také malebné architektonické řešení, to vše je zde v nebývalé rovnováze.

Financování Vám rádi zajistíme ve Vámi preferované bance.

Budu se těšit na setkání.

Průkaz energetické náročnosti budovy připravujeme, proto je dočasně uvedena třída G.

Číslo zakázky
IDNES-337
Cena
4 590 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
799 m2
Zastavěná plocha
145 m2
Užitná plocha
240 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Parkování
garáž, parkování na pozemku
Topení
ústřední - tuhá paliva, ústřední - elektrické
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

3 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku