Prodej rodinného domu o výměře 401 m2, v historickém centru v ulici Pod Střelnicí města Žatec..

Pod Střelnicí, Žatec

2 690 000 Kč 2 890 000 Kč

Pro zájemce, kteří nehledají jen bydlení, ale také zázemí pro svou podnikatelskou činnost, si dovolujeme nabídnout tento bytový dům s prostornými nebytovými prostory, dříve provozovanou restaurací, v historickém centru výletního města Žatce. Dispozice domu na lukrativní adrese zaručuje novému vlastníkovi také možnost výnosu z pronájmu nebytových prostor a bytových jednotek v prvním patře. V těsné blízkosti probíhá výstavba řadových domů a atraktivitu místa zvyšuje i udržované okolí. Nemovitost je částečně podsklepena se třemi sklepními prostory. Přízemí domu se skládá z nebytových prostor. Do přízemí vedou tři vchody - hlavní zadní, dále vstup do restaurace a poslední vchod z ulice do zbylých nebytových prostor.
Vjezd do dvora je ze společné části s přilehlými garážemi. Přízemí domu je rozdělené na dvě části. Část jedna: 2 vchody- hlavní vchod a následně vstup do prvního patra
- samostatný vchod do restaurace.
Tento prostor se skládá z chodby, 3 x toaleta, hlavní lokál s výčepem, kuchyň, vstup do sklepa pro uložení sudového piva a místnosti, která může sloužit případně jako salonek.
Část druhá:
- zbytek nebytových prostor, který se skládá ze dvou místností a jednoho prostoru pro sociální zázemí + vstup do bytové jednotky v prvním patře. První parto se skládá ze tří bytových jednotek.
Byt č. 1: 2+1 (dva pokoje, kuchyň, chodba, koupelna + WC).
Byt č. 2: 2+1 (dva pokoje, kuchyň, chodba, koupelna, WC na chodbě).
Byt č. 3: 3+1 (dva pokoje, kuchyň, chodba, koupelna, sprcha, WC, - tento prostor se dá rozdělit na dvě dispozice o velikosti 2 x 1+1). V případě zájmu lze zaslat orientační nákres pater domu. Rekonstrukce domu a zprovoznění nebytových prostor bude vyžadovat investici. Veškeré inženýrské sítě zavedeny do domu, pouze nutné jejich obnovení u dodavatele. Volný ihned. Financování hypotékou je možné. Prohlídky možné kdykoliv po dohodě.

Číslo zakázky
IDNES-JM598
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
rohový
Plocha pozemku
401 m2
Zastavěná plocha
401 m2
Užitná plocha
401 m2
Počet podlaží
2
Sklep
Vybavení domu
Nezařízený

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama