Prodej domu 250 m² s pozemkem 719 m²

Družstevní, Želetava, okres Třebíč

13 590 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej Pánkova mlýnu, Želetava

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím bývalý Pánkův mlýn v Želetavě. Historie mlýna sahá až do doby před bitvou na Bílé hoře, kde je zapsán první mlynář pan Hron v roce 1578.
Příjezd k budově mlýna je po zpevněné komunikaci kolem 2ha rybníka, který se součástí prodeje. Budovy jsou v obdélníkovém půdorysu, uprostřed s uzavřeným dvorem s charakterem středověké tvrze. Vstupní bránou vcházíme na dvůr. Hlavní budova je obytná a dále jsou zde hospodářská budova, velká stodola a nová kotelna na dřevo. Jako druhý způsob vytápění celého domu bylo instalováno tepelné čerpadlo. Mlýn má vlastní čističku odpadních vod. Voda je zajištěna z vlastní studny.
Po vstupu do obytné části je chodba za které vpravo vcházíme do historicky vytvořené kuchyně s kachlovými kamny. Za touto kuchyní je místnost s funkční moderní kuchyní. Po levé straně chodby se nachází rozpracovaná odpočinková místnost s venkovní terasou a vinným sklípkem.
V budově se nachází dvě schodiště, z prvního je vstup do technické místnosti, kde je umístěno tepelné čerpadlo, WC pro hosty a dále na půdu. Vzhledem k vysokým krovům je půda využitelná na další rozšíření obytné části.
Druhým schodištěm vstupujeme do obytného patra se čtyřmi místnostmi. Každá místnost má autentická kachlová kamna. Dále se zde nachází nová koupelna s WC a podlahovým vytápěním.
Součástí prodeje jsou kromě budov a rybníka okolní louky, potok a lesní porost, dále nářadí, zemědělská technika jako malotraktor, motorové kosy, sekačky a pod.
Předmětem prodeje jsou kromě stavby také:
- pozemky s celkovou zastavěnou plochou 794 m2
- plochy orné půdy, travnatých porostů a lesních pozemků celkově 45.295 m2
- vodní plochy včetně přítoků a koryt celkem 20.562 m2
Hledáte nemovitost, která na Vás dýchne krásnou přírodou, jedinečnou historii, místo, které se stane Vaší láskou a domovem na celý život?
Zavolejte mi nebo napište a domluvíme si osobní prohlídku této jedinečné nemovitosti.

Číslo zakázky
IDNES-268-NP00820
Cena
13 590 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
samota
Plocha pozemku
719 m2
Zastavěná plocha
719 m2
Užitná plocha
250 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Elektřina
230V, 230-400V
Odpad
vlastní čistička
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

4 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku