Prodej domu 390 m² s pozemkem 1912 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

6 200 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: daň z nabytí nemovitosti byla zrušena

Prodej velkého domu se zahradou

Dostatek místa pro Vaše nápady a bydlení až pro tři rodiny nabízí prostorný dům (390 m2) na okraji obce Zlatá Koruna nedaleko Českého Krumlova. Dům z roku 1992 byl vybudován jako bydlení pro 3 rodiny. Byty jsou zároveň vzájemně propojeny schodištěm.
V přízemí je byt 3+1, kotelna, dílna, garáž a na dům navazující sklep zahloubený do terénu, vhodný pro uskladnění úrody a potravin. V dalších podlažích jsou další dva samostatné byty se společným vchodem. Je možné vybudovat samostatný vchod do každého podlaží a byty oddělit. Každé z pater má koupelnu a samostatné WC. Celý dům je vytápěn kotlem na dřevo/uhlí a záložním zdrojem je elektrokotel. Na pozemku, přímo u paty domu je vybudována přípojka na plyn. Doplňkovým zdrojem jsou krbová kamna v přízemí a otevřený krb v obývacím pokoji ve druhém podlaží. Ze zahrady a celkem tří teras domu, jsou hezké výhledy do krajiny. Na pozemku o celkové velikosti 1.912 m2 je velký skleník a garážové stání, přístup na pozemek je ze dvou stran. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci a k dispozici je vlastní studna. Zastavěná plocha je 188 m2, užitná 390 m2.
Zlatá Koruna je svou bohatou historií, krásnou okolní přírodou a vynikající dopravní dostupností z Českého Krumlova i Českých Budějovic atraktivním místem pro příjemné rodinné bydlení, ale také s možností využití pro turistický ruch. Objekt umožňuje i propojení těchto dvou funkcí, bydlení a komerční využití. Jen 200 m od domu je vlaková zastávka na lokální trati Český Krumlov, České Budějovice a také zastávka autobusu (moderní vlaky neruší, navíc v noci bez provozu). Do okresního a turisticky vyhledávaného města s veškerou občanskou vybaveností je to 5 km (u nádraží v Českém Krumlově je škola a o jednu zastávku dříve nákupní a průmyslová zóna Domoradice). Do centra Českých Budějovic je to 22 km.
Nemovitost nebude při prodeji zatížena žádnými břemeny ani závazky a je možné ji financovat hypotékou. Pozor "daň z nabytí" byla v 9-2020 zrušena - cena je konečná.
Zkušený realitní makléř Lukáš Beťák je připraven se vám věnovat během osobní prohlídky, zodpovědět vaše dotazy a zajistit bezchybný servis pokud se rozhodnete nemovitost koupit.

Číslo zakázky
IDNES-3005/2918
Cena
6 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
v bloku
Plocha pozemku
1912 m2
Zastavěná plocha
188 m2
Užitná plocha
390 m2
Plocha zahrady
1724 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Terasa
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku