Prodej domu 250 m² s pozemkem 1467 m²

Zlatá Olešnice, okres Jablonec nad Nisou

4 950 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: měsíční poplatky 3 500 Kč bez provize RK

Rodinný dům Zlatá Olešnice

Nemovitost domu je situovaná nedaleko centra obce Zlatá Olešnice a to nad místním koupalištěm po pravé straně silnice vedoucí do části obce Kořenov-Rejdice.
Jedná se o dvoupodlažní plně podsklepený samostatně stojící objekt s navazují zástavbou rodinných a rekreačních domů. Dům byl postaven koncem osmdesátých a počátkem devadesátých let jako rodinný dům a cca. před 15ti. lety upraven k pronajímání. Na zahradě byl postavený dřený domek s možností přespání včetně přístřešku s posezením. Pozemek kolem domu je z převážné části po hranici oplocen živým plotem zajišťující soukromí.
Vstup do domu je po venkovním schodišti od parkoviště před domem, ze kterého je rovněž vstup do suterénu domu přes původní garáž. V přízemí je krytý vstup s navazující chodbou se schodištěm do podlaží a suterénu. Z chodby jsou samostatné vstupy do dvou pokojů, koupelny, WC, kuchyně a obývacího pokoje se vstupem na balkón a následně do zahrady. V podlaží jsou tři pokoje sloužící jako ložnice, jeden velký pokoj se vstupem na balkón, koupelna, WC a velká chodba (galerie). V podstřeší je volný půdní prostor neumožňující další vestavbu. V suterénu je původní velká garáž upravená na hernu včetně osazení krbových kamen, sauna se sprchou, WC, technická místnost, kotelna a sklad paliva.
Vytápění domu je řešeno jako teplovodní s kotlem na pelety včetně zásobníků s automatickým dávkováním v kombinaci s krbovými kamny v herně a obývacím pokoji. Objekt je napojený na kanalizaci, elektřinu a vodovod.
Pěkné velmi dobře dostupné místo v obci s lyžařským vlekem, koupalištěm, obchodem,tělocvičnou a navazujícími turistickými trasami na hřebeny Jizerských hor i Krkonoš.
S objektem rodinného domu se prodává na samostatném pozemku postavený větší objekt (130 m2 zastavěné plochy) sloužící dnes majiteli jako dílna s navazujícím pozemkem zahrady 310 m2. V objektu je možnost parkování 4 osobních automobilů a využitím jako dílna technické zázemí domu a napojením na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Tento objekt lze upravit k bydlení nebo jako apartmány k pronájmu.
Možnost prodeje i samostatně, ale vedlejší objekt je možné koupit pouze až po prodeji rodinného domu v případě, že zájemce nabude mít zájem o tento objekt.

Číslo zakázky
IDNES-3/2019
Cena
4 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Výstavba
1988
Plocha pozemku
1467 m2
Zastavěná plocha
253 m2
Užitná plocha
250 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Počet pokojů
8
Sklep
Balkon
jih
Parkování
parkování na pozemku
Televize
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku