Prodej domu 210 m² s pozemkem 485 m²

Žulová, okres Jeseník

1 550 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Prodej rodinného domu s komerčním prostorem a garáží, Žulová

Se souhlasem majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rodinný dům s komerčním prostorem a garáží. Rodinný dům je situován v centrální části města Žulová. Dispoziční uspořádání rodinného domu je řešeno jako 4+1 s kompletním sociálním zázemím.
Jedná se o částečně podsklepený, zděný rodinný dům se stanovou střechou krytou eternitovými šablonami. Rodinný dům je pravidelného půdorysného tvaru obdélníka. Pozemek je situován v rovinném terénu a má výměru 485 m2. Vytápění rodinného domu je řešeno jako ústřední pomocí plynového kotle a kotle na tuhá paliva. Rodinný dům je napojen na kompletní rozvod inženýrských sítí. V rozmezí let 1995 až 2012 procházel rodinný dům postupnými rekonstrukcemi, a to v podobě kompletního rozvodu inženýrských sítí, provedení spodní izolace včetně vnějších obkladů, instalace kotle na tuhá paliva a plynového kondenzačního kotle včetně osazení radiátorů. Dále byla na rodinném domě provedena rekonstrukce sociálního zázemí, položení podlah, provedení omítek a instalace kuchyňské linky na míru. Celkový stavebně-technický stav a údržba jsou na velmi dobré úrovni.
Parkování je možné ve vlastní garáži a na vlastním pozemku, který je přístupný po veřejné zpevněné komunikaci. Rodinný dům je situován v centru města, s výbornou docházkovou vzdáleností k objektům občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti. Výhodou rodinného domu je propojení trvalého bydlení s komerční využitelností. Obchodní prostory se nacházejí v přízemí rodinného domu. Na rodinný dům dále navazuje stavba, která skýtá možnost rozšíření obytného prostoru. Doporučujeme prohlídku.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N00554.

Číslo zakázky
IDNES-N00554
Cena
1 550 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
485 m2
Zastavěná plocha
210 m2
Užitná plocha
210 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Sklep
Telefon
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, 230-400V
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku