Prodej ubytovacího objektu, 1530 m²

Babice, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Sportovní areál s tenisovými kurty a restaurací v Babicích

Nabízíme vám ve výhradním zastoupení majitelů nemovitost, která je v současné době vedena jako sportovní areál, který má všestranné využití včetně patrového rodinného domu. Dle UP je z poloviny objektu možnost přebudování na bytové jednotky a další rozšíření. Celý objekt je umístěn na rovinatém pozemku v centru obce, mimo jiné se dvěma tenisovými kurty, které splňují normy na pořádání turnajů, nejen pro amatéry. Dále je zde restaurace, která má plně vybavenou kuchyň a předzahrádku, vinárna, penzion, ke kterému náleží garsoniéra pro zaměstnance a ubytovna. Vše se nachází v jednom objektu. Rodinný dům, ke kterému náleží letní kuchyně s grilováním a velmi pěkně udržovaná zahrada, lze od sportovního areálu oddělit a nechat jako samostatnou jednotku, jak je to vedené doposud, nebo z této nemovitosti vybudovat součást penzionu, hotelu atd.
Je zde členská základna tenisového klubu, která platí roční příspěvky. U tenisových kurtů je krásné odpočinkové zázemí s malým bazénem určeným k osvěžení, k odpočinku a pro děti.
V bezprostřední blízkosti tohoto areálu je místní hřiště, s mnohočetnou, velmi aktivní základnou ragbyového klubu. Dále je zde využití pro svatby, oslavy, pořádání nesčetných sportovních, osobních i kulturních akcí.
Celý objekt včetně rodinného domu je v majetku fyzických osob. Díky poloze obce, která leží v Říčanské rekreační oblasti s možností cykloturistiky, turistiky, rybolovu, houbaření a další četných aktivit jsou Babice vyhledávanou a žádanou lokalitou, kterou obklopují lesy a rybníky. Dostupnost je zde perfektní, autem 30 minut do centra, MHD jezdí na metro Hostivař, do Říčan na vlakové spoje a na Hlavní nádraží je celková dostupnost 25 minut.
Veškeré další informace vám poskytne makléř nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-114-N04740
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
3000 m2
Zastavěná plocha
850 m2
Užitná plocha
1530 m2
Počet podlaží
2
Oplocení
Bazén
Parkování
garáž
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn, ústřední - tuhá paliva, ústřední - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
autobus
PENB
D

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Horizont

Náchodská 778/49, Praha 20 - Horní Počernice

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku