Areál k podnikání s katrem u Bechyně

Bechyně - Senožaty, okres Tábor

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: dohodou

FARMY. CZ exkluzivně nabízí pozemky a budovy včetně strojového vybavení pro pořez a zpracování dřeva v k. ú. Senožaty u Bechyně, okres Tábor.
Pozemky a budovy se nacházejí v bývalém zemědělském areálu v obci Senožaty vzdálené cca 1 km severně od města Bechyně. Na pozemcích v prodávané části areálu o celkové výměře 11.763m2 stojí celkem 4 budovy:
1) kancelář se skladovým zázemím (p. č. St. 36), přízemní nepodsklepená budova s plochou střechou o zastavěné ploše 123 m2, objekt po rekonstrukci, vybaven koupelnou se sprchovým koutem, šatnou, kanceláří a skladem;
2) Katr (p. č. St. 38), ocelová konstrukce vyzděná cihlou, sedlová střecha z vlnitého eternitu, zastavěná plocha 353 m2, konstrukční výška 7,90 m, objekt je vybaven katrem pro pořez kulatiny a další dřevozpracující technologií (zakracovací pila, rozmítací pila, hoblovka, 2x vysokozdvižný vozík ad. ) vč. odsávání pilin. Veškeré technologické prvky jsou plně funkční a stále se využívají;
3) Dílna (p. č. St. 49), přízemní nepodsklepená zděná stavba se sedlovou střechou, zastavěná plocha 408 m2, objekt je rozdělený na dvě prostory - funkční autodílnu a sklad.
4) Kravín - (p. č. St. 43/1 a 43/2) přízemní stavba bez podsklepení, betonové základy, sloupy a podlahy, zastavěná plocha 1492 m2. Objekt aktuálně není využíván a je v horším technickém stavu, část pozemku pod kravínem je v majetku jiného vlastníka (p. č. St. 43/2).
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti G.

Číslo zakázky
IDNES-7550
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
jiné
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama