Prodej zařízené restaurace, 233m2

Bohdalice, Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov

2 865 000 Kč

Poznámka k ceně: Včetně DPH, provize a právních služeb.

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji zavedenou restauraci se stálou klientelou v obci Bohdalice – Pavlovice, místní část Bohdalice. Její součástí je byt v podkroví o dvou pokojích s vlastním sociálním zázemím (45 m2). Celková zastavěná plocha a nádvoří má výměru 233 m2 K podniku patří i další plocha o výměře 137 m2 (chodníky).
Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. Budova je v dobrém technickém stavu. Dům je cihlový se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou rovněž dřevěná. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou. Součástí prodeje je nábytek a veškeré vybavení restaurace, kuchyně i pokojů.
V restauraci najdete 40 míst pro sezení uvnitř, 9 u vnitřního baru a 40 na letní zahrádce s grilem. K dispozici je zázemí kuchyně, sklad, chladírna a WC. Restaurace má podlahové topení a její horní část je vytápěna ústředním plynovým topením.
Parkovat je možno přímo u objektu restaurace na obecním parkovišti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bohdalice jsou klidnou obcí, která se nachází 10 km od okresního města Vyškov. Ordinuje zde lékař, je tu škola, školka i obchod. Dopravní obslužnost je zajišťována autobusovou dopravou z Vyškova i Bučovic. K nájezdu na dálnici D1 Brno-Olomouc přijedete za 10 minut.

Číslo zakázky
IDNES-140-106-320189
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Plocha pozemku
370 m2
Užitná plocha
275 m2
Podlaží umístění
2. patro (3. NP)
Vybavení
zařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis