Prodej restaurace, 275 m²

Bohdalice, Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov

2 865 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Včetně DPH, provize a právních služeb.

Prodej zařízené restaurace, 233m2

Nabízíme vám k prodeji zavedenou restauraci se stálou klientelou v obci Bohdalice – Pavlovice, místní část Bohdalice. Její součástí je byt v podkroví o dvou pokojích s vlastním sociálním zázemím (45 m2). Celková zastavěná plocha a nádvoří má výměru 233 m2 K podniku patří i další plocha o výměře 137 m2 (chodníky).
Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. Budova je v dobrém technickém stavu. Dům je cihlový se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou rovněž dřevěná. Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou. Součástí prodeje je nábytek a veškeré vybavení restaurace, kuchyně i pokojů.
V restauraci najdete 40 míst pro sezení uvnitř, 9 u vnitřního baru a 40 na letní zahrádce s grilem. K dispozici je zázemí kuchyně, sklad, chladírna a WC. Restaurace má podlahové topení a její horní část je vytápěna ústředním plynovým topením.
Parkovat je možno přímo u objektu restaurace na obecním parkovišti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bohdalice jsou klidnou obcí, která se nachází 10 km od okresního města Vyškov. Ordinuje zde lékař, je tu škola, školka i obchod. Dopravní obslužnost je zajišťována autobusovou dopravou z Vyškova i Bučovic. K nájezdu na dálnici D1 Brno-Olomouc přijedete za 10 minut.

Číslo zakázky
IDNES-140-106-320189
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Plocha pozemku
370 m2
Užitná plocha
275 m2
Podlaží umístění
2. patro (3. NP)
Vybavení
zařízený

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku