Prodej zemědělského objektu, 627 m²

Brloh, okres Český Krumlov

6 490 000 Kč (10 351 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej zemědělské usedlosti 627m2, pozemek 4223m2, Brloh, okres Český Krumlov

Pro ty, kteří sní žít v krásném prostředí a aktivně spojit volný čas s pohybem v ideálním terénu pro letní i zimní sportování na cyklistických a běžeckých tratích, pro ty, kteří by chtěli využít objekt k podnikatelskému záměru, tak právě pro ty nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s uzavřeným dvorem, dvěma křídly, provozní částí a prostornou stodolou.
Malebné rodinné sídlo zasazené uprostřed významné Chráněné krajinné oblasti Blanský les, s vyhlídkou na jeho nejvyšší horu Kleť, obklopují vrchy ( Rojšínský vrch, Padělek ), které nás dovedou až do nedalekého Přírodního parku Šimečkova stráň. Přístupová cesta k nemovitosti je dobře průjezdná i v zimních měsících díky své poloze, která je propojena s komunikaci mezi Brlohem a Křemží cca 8 min a 25 min od Českých Budějovic.
Celková zastavěná plocha 627 m2. Stavba spadá až do historie z roku 1838. Nemovitost se v roce 2010 začala rekonstruovat. Zásadní změna tak prošla od severního křídla až po část stodoly. Je provedeno celkové odkanalizování usedlosti (dešťová a spašková kanalizace) , přečištěné odpadní vody jsou v souladu s povolením vodoprávního úřadu, odváděny do vodoteče. Nově vrtaná studna hl. 50 m, průměr 250 mm, zásobuje usedlost vodou, která několikanásobně překračuje potřeby objektu.
Zrekonstruovaná část usedlosti je opatřena EZS.
Elektrické vytápění je ovládáno mobilním telefonem.
Energetická náročnost budovy je třída G.
V zrekonstruovaném objektu se nabízí hezké bydlení s důrazem a stylem kvalitního masivního dřeva. Při vstupu do bytového studia (zrekonstruované usedlosti).. o podlahové ploše 115 m2 (přízemí a podkroví)), projdeme předsíní, kolem technické místnosti, WC, komory až do prostorné obývací místnosti, kde dominují kachlová kamna a praktická stylová kuchyně. V přízemí jsou podlahy z cihelné dlažby, kvalitní zakázkové dveře jsou vyrobeny z masivního dřeva. Po dřevěných schodech se dále dostaneme do podkroví, kde jsou dvě samostatné ložnice, se šatnou, koupelnou a WC. Dům je vytápěn kachlovými kamny a ústředním elektrickým topením.
Ve střední části severního křídla je apartmán o podlahové ploše 53 m2. V přízemí je vstupní hala. WC, koupelna a komora. Po dřevěných schodech do patra projdeme předsíní do obytné místnosti s kuchňským koutem a ložnicí. Tato část je vytápěna ústředním elektrickým topením.
Poslední část severního křídla je čistě provozním zázemím s garáží, dílnou a skladovým prostorem na půdě o celkové podlahové ploše 77 m2.
Jížní křídlo, které je prozatím v původním stavu nabízí k dispozici byt 2+1, maštale s klenutými stropy a průjezd do sadu se dřevníkem, který čeká právě na Vás, kde právě tady můžete začít realizovat Vaše sny a představy.
Tato zemědělská usedlost stojí za osobní prohlídku, těšíme se , jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám i s financováním této nemovitosti.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79799.

Číslo zakázky
IDNES-N79799
Cena
6 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
zemědělské objekty
Rekonstrukce
2010
Plocha pozemku
4223 m2
Zastavěná plocha
627 m2
Užitná plocha
627 m2
Počet podlaží
1
Topení
lokální - tuhá paliva, lokální - elektrické
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku