Prodej obchodních prostor 53 m² rezervováno

Moravanská, Brno - Přízřenice

5 000 000 Kč (94 339 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: neplatíte provizi RK, včetně DPH, včetně právního servisu

Prodej, obchodní prostor, CP 53m2, ul. Moravanská, Brno - Přízřenice

Nabízíme prodej novostavby obchodního prostoru o CP 53m2 umístěného v 1. NP/3 bytového domu se vstupem a výkladce přímo z ulice Moravanská, Brno - Přízřenice. Dispozice: obchodní prostor 35,89m2, komora 2,47m2, WC 4,27m2, kuchyňka 9,81m2. Orientace V a J.
Jedinečný projekt bytového domu v Brně (k. ú. Přízřenice) s orientací do pěkného a klidného městského parku a s možností pořízení vlastní zahrady, a to přímo na pozemku navazujícího na předmětný objekt. Více informací k projektu najdete na https://www. bytovydumnasypce. cz/.
Bytový dům „Na Sýpce“ je koncipován vizuálně v charakteru venkovského domu kopírující stávající tvar pozemku a jak je patrno i ze zákresů do fotografií zcela vhodně doplňuje území a stává se tak jeho nedílnou součástí. Statická doprava je zcela skryta ve vnitrobloku a nové nároží jednoznačně určuje uliční frontu staveb na ulici Moravanská a utváří ji. Stavba výškově zapadá do charakteru okolní zástavby a zcela na ni navazuje a nepřevyšuje ji. Stává se vhodným prvkem ucelující území a vhodně navazuje na volnou plochu parku.
Samotný dům lze charakterizovat jako stavbu jednoduchou o dvou nadzemních podlaží a obytného podkroví. Dům je do parku navržen v principu souvislé zástavby s terasami. Do vnitrobloku je následně umístěna pavlač obsluhující veškeré bytové jednotky. Ve vnitrobloku je taktéž zajištěn dostatek parkovacích míst pro obyvatele nového domu.
Kvalitní městské bydlení, promyšlený komfort, dobrá občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost jsou tou zásadní garancí pro budoucí majitele a jejich investice.
Další informace: • lokalita - Brno, katastrální území Přízřenice, ul. Moravanská• velikost bytového domu - 19 jednotek (17x bytová jednotka, 1x nebytová jednotka, 1x jednotka určená pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace)• dále je k jednotce možné koupit sklep, parkovací stání či zahradu (není součástí kupní ceny bytových jednotek)• stav realizace - zahájení stavby únor 2021• plánovaná kolaudace - jaro 2022
Máte-li zájem o další informace a předběžné zařazení mezi poptávající či již máte zájem o rezervaci konkrétní bytové jednotky atp., neváhejte kontaktovat zprostředkovatele REALmix s. r. o. prostřednictvím formuláře, e-mailem či telefonicky.

Číslo zakázky
IDNES-00203
Cena
5 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Lokalita projektu
předměstí
Kolaudace
2022
Užitná plocha
53 m2
Počet podlaží
3
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Parkování
parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení
nezařízený
Roční spotřeba energie
105 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

7 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku