Prodej ubytovacího objektu, 5200 m²

Černý Důl, okres Trutnov

Cena na vyžádání

Školící, společenské, sportovně rekreační ubytovací centrum ve výstavbě, Černý D

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji sportovně rekreační ubytovací centrum ve výstavbě v krkonošské obci Černý Důl o celkové zastavěné ploše 2.600 m2 a 3.300 m2 okolních pozemků. Výstavba probíhá již od roku 2005 v bývalé továrně a lze v rámci dokončovacích prací měnit původní záměr či náplň objektu. Netradiční řešení respektuje původní tovární prostor a citlivě využívá skryté provozní možnosti průmyslového objektu. Stupeň výstavby, či dokončení se každý dnem mění, neboť na projektu se stále pracuje.
Cílem je vybudování ubytování (cca 50 lůžek) v samostatných apartmánech s terasou, prostorná restaurace pro ubytované i veřejnost s parkovištěm. Celé patro nad restaurací je koncipováno jako herna pro děti. Sportovní vyžití v tělocvičně a posilovně. wellness, které jsou orientovány do části pod ubytovacím křídlem. Wellness přístupný z posilovny a prosklené plochy zajišťují přímé oslunění a průhledy do zeleného atria. Projekt, který je již částečně realizován, řeší bazén, saunu finskou a bylinkovou, vířivku, sprchy a další služby jako masáže, solarium ap. Sklepní cihelný klenutý prostor s vlastním krbem a podlahovým topením, se samostatným bare a toaletami. Originálně řešená recepce s kavárnou. Vnitřní vstupní komunikace je zajímavě půdorysně členěna a vhodně prosvětlena velkoplošnými okny s průhledem do centrálního prostoru celého areálu - atria. Okrasné zahrada s řadou habrových živých plotů oddělují sportovní a odpočinkové plochy. Vodní plocha a celkově originální řešení zahrady navazuje a vhodně doplňuje původně průmyslový charakter okolního prostoru. Návštěvníci využijí nejen možnost sportovního vyžití, ale také nerušený odpočinek. Kvalitní zázemí pro personál. K objektu připojen dům se třemi bytovými jednotkami.
Celý projekt je zaměřen na stále oblíbenější pojetí tuzemské rekreace, konkrétně sportovní a společenské vyžití, včetně wellness odpočinku. Rozsah areálu umožňuje nabídku nejrůznějších doplňkových služeb, např. prostor pro opravy jízdních kol a skialpového vybavení, knihovnu, kuřárnu atd.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81865.

Číslo zakázky
IDNES-N81865
Cena
cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
5800 m2
Zastavěná plocha
2600 m2
Užitná plocha
5200 m2
Počet podlaží
3
Počet parkovacích míst
15
Terasa
Parkování
parkování na ulici
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku