Prodej ubytovacího objektu, 417 m²

Česká Ves, okres Jeseník

19 200 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize a právních poplatků

Nabízíme Exkluzivně k prodeji rekreační areál Česká Ves

Prodej krásného rekreačního areálu v atraktivní lokalitě Hrubého Jeseníku. Dnes provozovaný jako Ranč Orel v obci Česká Ves. Areál je tvořen hlavní budovou s apartmány, samostatným bezbariérovým apartmánem, sociálním zařízením pro kemping, budovou restaurace, deseti chatkami, koupacím jezírkem a vedlejšími technickými budovami. Jedná se o prodej celého areálu včetně přilehlých pozemků.
Hlavní budova poskytuje luxusní zázemí provozovatelům a byla včetně apartmánů postavena nově v roce 2015. Jde tedy o novostavbu z příjemných přírodních materiálů. Budova restaurace postavena před dvěma roky poskytuje společenský prostor s příjemnou atmosférou. Díky tomu je vyhledávaná i pro akce typu oslav narozenin, svatby apod. Jinak slouží jako zázemí pro stravování ubytovaných a v letní sezóně jako příjemné občerstvení pro turisty, cyklisty a společenské akce, které se zde často konají. Díky okolí areálu, které je schopné pojmout i akce o kapacitách 2000 lidí, jede o komerčně velmi zajímavou budovu.
V areálu je 5 luxusních apartmánů, dobudovaných v roce 2015. Jsou provozovány celoročně a díky kterým je zajištěn provoz ve všech ročních obdobích.
10 dřevěných chatek je určeno převážně pro letní sezónu a pojmou až 40 hostů. V chladnějších obdobích je jejich vytápění zajištěno elektřinou.
Blízkost Rychlebských stezek, Jeskyíě na Špičáku a na Pomezí, Priessnitzovych léčebných lázní, Čertových kamenů a dalších přírodních a turistických památek je zárukou atraktivity areálu.
Pro více informací a ekonomiku kontaktujte makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80909.

Číslo zakázky
IDNES-N80909
Cena
19 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Zastavěná plocha
417 m2
Užitná plocha
417 m2
Počet podlaží
2
Oplocení
Terasa
Bazén
Topení
lokální - elektrické, ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, 230-400V
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku