Prodej ubytovacího objektu, 892 m²

Choťánky, okres Nymburk

Cena na vyžádání

Prodej luxusní nemovitosti v obci Choťánky

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení víceúčelovou dvoupodlažní budovu, která je situována při hlavní silnici 611 do Poděbrad. Velmi kvalitně provedená víceúčelová stavba s bazénem, tenisovým kurtem, prodejnou a luxusním bytem se nachází v obci Choťánky č. p.190 a to společně s pozemky parc. c. St.241, 250, parc. c.290/15, 290/20 a 290/28, kraj Středočeský, okres Nymburk, obec Chotánky, k. ú. Chotánky s příjezdem po komunikaci s parkovacími možnostmi.
Půdorysná dispozice přízemí: Vstup se zádveřím do prodejní části, kotelny, skladu, WC a kanceláře. Druhý vstup slouží ke vstupu do patra. Třetí vstup se zádveřím do chodby, čekárny, nehtového studia a sociálního zařízení. Následuje garáž s možným průjezdem do zadního traktu, kde je tenisový kurt, zahrada a krytý bazén. Zastavěná plocha přízemí je 344 m2.
Půdorysná dispozice patra: Čtyři pokoje, otevřený obývací prostor s kuchyní, krbem, zimní zahradou a venkovním schodištěm. Šatna, technická místnost, spíž, WC se sprchou a koupelna. Prostory jsou vybavené klimatizací. Krbová vložka s teplovzdušným systémem.
Vytápění celého objektu je tepelným čerpadlem vzduch/voda s podlahovým regulovaným rozvodem (náklady cca 12 000,- ročně). Zdroj vody z veřejného vodovodu a z vlastní studny. Napojení na tlakovou veřejnou kanalizaci.
Technický stav: Víceúčelová stavba byla zkolaudována v roce 2011. Byla provedena profesionální firmou ve výborné kvalitě s řadou nadstandardních materiálů.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84231.

Číslo zakázky
IDNES-N84231
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
3276 m2
Zastavěná plocha
548 m2
Užitná plocha
892 m2
Počet podlaží
2
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku