Prodej obchodních prostor, 126 m²

Ječmínkova, Chropyně, okres Kroměříž

2 990 000 Kč (23 730 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej, Obchodní prostory, 126m2 + pozemky 1217 m2 - Chropyně

Zprostředkujeme vám koupi zajímavých nemovitostí v městě Chropyni. Jedná se o prodejnu přímo v centru obce. K prodejně náleží okolní pozemky, které je možno použít pro výstavbu.
Samotná budova je montovaná na betonovém základě, celková plocha činí cca 126 m2. Z toho na vlastní prodejnu připadá 72 m2 a zbytek tvoří sklad a zázemí. Zásobování se provádí ze dvora přes rampu. Před obchodem je dostatek parkovacích míst. Součástí prodeje je i zboží v hodnotě cca 150.000 Kč a veškeré kontakty na dodavatele. Sortiment jsou podlahové krytiny - PVC a domácí potřeby. Současný majitel na tomto místě podniká již 25 let, obchod zde má tedy dlouhou tradici a nemá nouzi o zákazníky. K prodeji dochází z důvodu důchodového věku majitele. Odběr zboží není podmínkou a v případě nezájmu o zboží bude jeho hodnota z výsledné ceny odpočítána.
K budově náleží pozemky, a to 423 m2 velká parcela, na níž je umístěna prodejna a přilehlý oplocený dvůr, dále pozemek 183 m2, na němž je povoleno vystavět 8 řadových garáží, poté 492 m2 pozemku určeného pro kombinovanou výstavbu (přízemí nebytový prostor, patro byt) a dalších 119 m2 vedených v katastru nemovitostí částečně jako jiná plocha a částečně jako zahrada. Jedná se tedy o lukrativní pozemky s možností další výstavby a to přímo v centru obce.
Po úpravách je možné objekt využít i k trvalému bydlení.

Číslo zakázky
IDNES-00089
Cena
2 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
montovaná
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Plocha pozemku
126 m2
Užitná plocha
126 m2
Počet podlaží
1
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku