Prodej výrobních prostor, 20000 m²

Tovární, Děčín - Děčín XXXII-Boletice nad Labem

Cena na vyžádání

375/RZ/7

Nabízíme k prodeji tovární průmyslový areál v Boleticích nad Labem u Děčína. Areál bývalého textilního a přádelního podniku VLNAP (výroba česané příze) tvoří komplex bývalých výrobních hal a administrativních budov o celkové výměře více než 20.000m2 , další doplňkové stavby (sklady, bývalá hasičská zbrojnice) a betonové parkoviště.
1. Administrativní budova jižní křídlo- postavena v roce 1990, dvoupodlažní budova s kancelářemi, bývalou jídelnou, vstupní chodbou do provozních hal, WC, sprchami a šatnami, vstupní vrátnicí do bývalého podniku. Budova bez vybavení a nábytku, v dobrém technickém stavu odpovídajícím stáří.
2. Administrativní budova bývalého ředitelství ve východním křídle- postavena v roce 1904, třípodlažní budova s dvěma nadzemními podlažími (kanceláře, sklady) a jedním podzemním podlažím (podzemní sklady, sklepy a kryt CO, nákladní výtahy). Budova je prázdná, bez vybavení a nábytku, nutné stavební úpravy a údržby.
3. Bývalé výrobní haly- stavěny a přistavovány postupně od roku 1904 zhruba do roku 1990, obvodové zdi z plných cihel, lehké montované střechy ze dřeva (trámy, prkna), skleněných okenních střešních tabulí, plechu, a korkových, vláknitých desek, konstrukce střechy držena ocelo-litinovými sloupy, kvalitní zátěžové podlahy. Haly jsou prázdné bez strojů a vybavení, konstrukce střech jsou místy propadlé, vyžadující opravy, popř. odstranění.
Případným odstraněním konstrukcí střech a zdiva lze získat zhruba 13.000m2 volné plochy s kvalitní podlahou (zapsáno jako zastavěná plocha a nádvoří) s širokou možností využití (pro stavbu výrobních hal, skladů, apod. )
4. Strojovny v severním křídle - vysoké haly, ve kterých byly uloženy technologie a agregáty, údržbářské dílny a další technické zázemí továrny, zděné s nosnými střechami, portálový jeřáb pod stropem strojovny. Ke strojovně patří též bývalý vodojem a zděný komín 80m v dobrém technickém stavu.
5. Doplňkové stavby – bývalá požární zbrojnice a chemický sklad, zděné přízemní stavby na severním okraji areálu, samostatně stojící nespojené s komplexem budov.
Pozemek oplocený, asfaltová komunikace vedoucí kolem východního křídla k severní části areálu, před severním křídlem asfaltová plocha s možností otáčení nákladních automobilů.
Areál napojen na městský vodovod a kanalizaci.
Výborná investiční příležitost, široké možnosti využití areálu, výhodná poloha v blízkosti hranic s Německem.
K dispozici kompletní stavební dokumentace v papírové i elektronické podobě, právní a finanční servis.

Číslo zakázky
IDNES-375/RZ/7
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Užitná plocha
20000 m2
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku