Prodej ubytovacího objektu 1 080 m²

Vítězství, Děčín - Děčín XXXIII-Nebočady

27‍ 000‍ 000‍ Kč 25‍ 000‍ 000‍ Kč (23‍ 148‍ Kč/m²) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej rodinného Hotelu Kovárna s Restaurací

Hledáte investici zajímavou nemovitost? Tak pro vás tu mám krásný rodinný Hotel s restauraci o dispozici 1080 m², který se nachází ve vesnici Nebočady ul. Vítězství 32 okr. Děčín.
Hotel se nachází u břehu Labe u nedaleké cyklostezky. V 1 P. P se nachází plně vybavená kuchyně s restaurací a barem a menším bistrem. V 1 N. P se nacházejí 4x dvoulůžkové pokoje a 5 prostorných apartmánů, které jsou vybaveny toaletou a sprchovým koutem. Do půdních prostor je vyvedena elektřina a připraveny odpady na další pokoje (je k tomu i vypracovaný projekt). Před Restaurací je prostorná terasa s možností grilování a houpačka s trampolínou pro děti. Celý Hotel je sám soběstačný, má svou prádelnu odpadní čističku a vytápění LTO. Pro hosty je parkování přímo v areálu.

Pro více informací kontaktujte realitního makléře, který sjedná osobní prohlídku a provede vás nemovitostí. Kontaktujte makléře Marcela Šmída, Veronika Johnson je na dovolené od 28.6. do 3.8.2025.
Financování zajistíme naším nezávislým finančním makléřem.

Číslo zakázky
IDNES-20241304
Cena
25‍ 000‍ 000‍ Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Přístupová komunikace
asfalt
Plocha pozemku
446 m2
Užitná plocha
1080 m2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Parkování
parkovací místo
Odpad
vlastní čistička
Vybavení
zařízený
PENB
G (vyhl. č. 264/2020 Sb.)
Spočítej stěhování

Kontaktujte prodejce

3 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail
Nemovitost nemá přesnou adresu, nachází se ve vyznačené oblasti.

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku