Prodej výrobních prostor, 1265 m²

Staničná, Holíč, Slovensko

10 500 000 Kč (8 300 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej výrobně skladovací haly

Nabízíme k prodeji výrobně skladovací halu umístěnou ve městě Holíč, které je díky své výhodné dopravní poloze výborně napojeno na hranice s Českou republiku.
Nemovitost se nachází v uzavřeném výrobně provozním areálu v blízkosti železniční stanice s dobrým napojením na dopravní a technickou infrastrukturu.
Jedná se o jeden hlavní objekt jednolodní haly s přístavbami a vestavbami.
V přízemí objektu jsou umístěny dvě mrazírenské komory (-18 °C) s výměrami 211 m2 a 222 m2 a celkovou paletovou kapacitou až 450 palet. V přízemí se dále nachází výrobní a skladovací prostory, expediční rampa, kancelář a sociální zázemí, vše o celkové ploše cca 720 m2.
V I. NP jsou kancelářské prostory, WC a umývárny s celkovou výměrou cca 70 m2.
Hala má ocelovou konstrukci se sloupy typu “H”. Opláštění je z polyuretanových panelů. Zastřešení je tvořeno ocelovými vazníky s tepelně izolačním podhledem. Krytina je plechová. V provozu se zvýšenou vlhkostí jsou stropy montované panelové, v kancelářských prostorách pak sádrokartonové s izolací. Okna jsou převážně plastová s dvojsklem. Podlahy jsou z cementového potěru.
Objekt je modernizovaný a v dobrém technickém stavu. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvád, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.
Dopln. info: včetně provize

Číslo zakázky
IDNES-18H221PO
Cena
10 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Plocha pozemku
3026 m2
Zastavěná plocha
1265 m2
Užitná plocha
1265 m2
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku