Prodej nájemního domu, činžáku, 572 m²

Dukelské nám., Hustopeče, okres Břeclav

9 900 000 Kč (17 308 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: K ceně bude připočtena realitní provize

Prodej, Multifunkční bytový dům, 572m2, Hustopeče

Dům na Dukelském náměstí v centru Hustopečí Nabízím k prodeji velmi zajímavou nemovitost, multifunkční bytový dům, stojící v horní části Dukelského náměstí v centru města Hustopeče u Brna. Dům, který byl vystavěn v roce 1530, se zachovanými prvky původní architektury (např. křížové klenby), není památkově chráněn.
Průběžně rekonstruovaná a nepravidelně využívaná budova, stojící na pozemku o velikost 534 m2 je dle ÚP určena k vybudování bydlení spojeného s podnikáním, penzionu a obdobných staveb, určených k občanské vybavenosti. Je zpracována studie na přestavbu na hotel s restaurací - zvýšení o jedno podlaží, využití všech stávajících prostor (14 pokojů či apartmánů, UP až 405 m2).
___ V 1. NP jsou obchodní, skladové a kancelářské prostory. Aktuálně je pronajata uliční část domu s výlohou, prodejna Elektro. ___ Ve 2. NP je byt 3+1 o velikosti cca 80 m2, který je komerčně pronajímán. Dále je zde byt 2+1, připravený k rekonstrukci. ___ Ve 3. NP se nachází podkrovní bytová jednotka 4+kk. ___ Ve všech podlažích jsou volné prostory, které nabízejí možnost pro výstavbu dalších bytů. Celková podlahová plocha budovy činí cca 902 m2. ___ Pod domem jsou i dva pěkné vinné sklepy (třetí sklep v zadní části domu je částečně zasypaný).
K objektu je možné přikoupit stavební pozemek o výměře 260 m2 s historickou stodolou v zadní části dvorního traktu, který ústí přímo do vyhlášené vinařské ulice Na hradbách. Stodolu lze přestavět na vinotéku, obchodní či kancelářské prostory. Rovněž zde lze vybudovat vinařství, přičemž se nabízí možnost renovovat polozasypaný sklep pod a za stodolou. Návaznost na podobné objekty v hojně navštěvované hustopečské vinařské uličce (trať Turhandle), navíc těsně nad Dukelským náměstím, nabízí významný turistický potenciál.
Pro další informace, sjednání termínu prohlídky a výhodného financování jsem vám k dispozici.

Číslo zakázky
IDNES-N79553
Cena
9 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Typ komerční nemovitosti
nájemní dům, činžák
Plocha pozemku
534 m2
Zastavěná plocha
320 m2
Užitná plocha
572 m2
Počet podlaží
2
Občanská vybavenost
školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku