Prodej ubytovacího objektu, 1680 m²

Jadranska Hrvatska, Jadranovo, Chorvatsko

17 061 510 Kč 16 284 810 Kč (9 693 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK cena v EUR 629 000 €

Prodej, penzion, 1.680m2, Jadranovo - Chorvatsko

Nabízíme exkluzivně skvěle zaběhnutý penzion se sedmi plně vybavenými apartmány různých velikostí. Každý apartmán má vlastní vstup a terasu s výhledem na moře. V každém apartmánu je zabudovaná klimatizace pro větší komfort hostů.
Střešní apartmán, který byl nedávno zrekonstruován má největší obytnou plochu a terasu po celé délce budovy , ze které je opravdu úchvatný výhled. Vzdálenost k moři je cca. 90m, kde pohodlně dojdete k marině a oblázkové pláži, která není nikdy přeplněná. Zde je kavárna , bar, pekárna a několik restaurací na výběr. Dům je cihlový umístěn v tiché, klidné lokalitě. Tato nemovitost je kompletně zrekonstruována. U domu je parking pro hosty a malý bazén. V docházkové vzdálenosti je obchod s potravinami , pošta a místní občanská vybavenost . Tento penzion má stálou klientelu, která se každý rok vrací. Hosté jsou převážně z Německa, Česka, Polska a Madˇarska . Je také napojen na místní cestovní agenturu a rezervační systém booking. com.
Jadranovo je malé klidné letovisko s cca. 1.200 obyvateli na Crikvenické riviéře s výhledem na protilehlý ostrov Krk. Přímořská pěší cesta Lungo Mare je spojuje se sousední osadou Dramalj a velkým letoviskem Crikvenicí. Z hlavní sezóny je výnost penziónu přiblžně 10% ročně . Mimo sezónu lze pronajímat za nižší cenu místním obyvatelům a studentům. V okolí je Přímořská promenáda (lungo mare) spojuje Jadranovo s nedalekou rekreační osadou Kačjak s obcí Dramalj a s Crikvenicí , vzdálenou 14 km. Další města jako Rijeka je 25km a Opatija 35 km. Další zajímavosti jako národní park Risnjak je 40 km a do horských letovisek Gorského kotaru - Delnice, Lokve s Lokvarským jezerem, krásná horská příroda ve vzdálenosti cca 30 km. Dále je možné se dostat přes Krčský most nebo lodí z Crikvenice na ostrov Krk (Omišalj, Vrbnik, Dobrinj ap. ) Nádherná oblast s mnoha možnostmi k reakreaci. Více info u makléře. Doporučuji. Vhodné na investici.

Číslo zakázky
IDNES-000169
Cena
16 284 810 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Lokalita projektu
klidná část
Rekonstrukce
2015
Plocha pozemku
520 m2
Zastavěná plocha
420 m2
Užitná plocha
1680 m2
Počet podlaží
3
Počet parkovacích míst
9
Počet místností
20
Plyn
nezaveden
Voda
veřejný
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku