Prodej ubytovacího objektu 2 150 m²

Jónské Ostrovy, Řecko

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Hotel, Jónské Ostrovy, 160 lůžek, návratnost 15 /rok

Vynikající investiční příležitost – Hotel s kapacitou 160 lůžek na pozemku o rozloze neuvěřitelných 8500 m² přímo na pláži.
„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Fantastické místo hned v první plážové linii přímo u oblíbené písečné pláži, které mohou bez uzardění konkurovat těm karibským díky jeho „Smaragdové“ vodě
6-7 sezónních měsíců vám zaručují 15% roční návratnost investice – po odečtení daně a nákladu.
Tří podlažní budova se zvýšeným suterénem. Každé patro disponuje obytnou plochou cca 750 m². Hotel je o celkové ploše kolem 2150 m² a suterén dalších 200 m².
Budova nabízí 52 dvoulůžkových pokojů s terasou, s možností jedné přistýlky a dvou rodinných apartmánů se dvěmi ložnicemi a samostatným vstupem. V suterénu hotelu je recepce, restaurační kuchyň, společenská místnost s barem, internetový servis a kanceláří pro cestovní agenturu.
Dále komplex nabízí:
-Plavecký bazén 9X18 s barem
-Minigolf s 18 jamkami
-Plážový bar s altánem a upravenými plochami vhodnými pro různé akce, které provozovatelovi poskytuje další nemalé výnosy minimálně 300.000€/sezóna)
-Parkovací prostor vhodný pro 20 aut a 5 autobusů
-Autonomní zásobování vodou a v biologické čištění.
Hotel svou polohou disponuje ideálním místem s prvotřídním přístavem a okouzlující bílou oblázkovou pláží s nepřerušovaným výhledem na moře. V charakteristickém stylu architektury Jónských Ostrovů Řecka jsou vedlejší budovy od tradičních domů, přes exkluzivní vily po špičkové hotelové komplexy.
Je to velmi živý resort, plný noční zábavy a večírků. Letovisko pobaví své turisty mnoha nočních klubů a diskoték.
Hotel má bezproblémové autobusové spojení do hlavního městem, centrálního přístavu a letiště.
Mezi řeckými ostrovy, kterých je bezmála 3 000 Jónské Ostrovy jsou považované za ti nejzelenější a dle mnohých také nejkrásnější. Ostrovy Jónského Zálivu jsou velmi rozmanité, kde se spolu potkávají architektura, antická historie, divoká příroda, lahodné moře, bělo-zlaté pískové pláže, skalnaté a malebné zálivy a je nekonečnou inspirací pro milovníky Art Fotografii či malování.
Cena na vyžádání v RK. Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance, tlumočení a doprovodu. Nemovitost pro vás připravíme, jako výnosové podnikání "na klič" včetně správy a personálu.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.
Více informace po podepsání Confidential Agreement (Dohody o Zachování Mlčenlivosti)

Číslo zakázky
IDNES-0633
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Přístupová komunikace
dlažba
Plocha pozemku
8500 m2
Zastavěná plocha
850 m2
Užitná plocha
2150 m2
Počet podlaží
1
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Recepce
Elektřina
230-400V
Odpad
septik / jímka, veřejná kanalizace
Vybavení
zařízený
PENB
B (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

9 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku