Prodej ubytovacího objektu 320 m²

Jónské Ostrovy, Řecko

9 900 000 Kč (30 937 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Výnosový hotel na Jónských ostrovech o celkové ploše 320 m²

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Tentokrát prezentujeme výnosový hotel na Jónských ostrovech o celkové ploše 320 m². Pouhých 300 m k nádherné, malebné pláži s křišťálovou vodou.
Hotel je součástí komplexu, který se skládá ze čtyř budov a má společný bazén, zahradu, společenské prostory. Předmětem prodeje je jedna ze 4 budov. Zajištěný byznys „na klíč“ včetně vybavení personálu a správy.
Dvoupodlažní nemovitost má 11 apartmánů skládajících se z pokoje, kuchyně, sprchového WC a balkonu nebo verandy v závislosti na podlaží. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, lednicí, elektrickým sporákem, postelemi, vestavěnou skříní, komodou atd. Hotel stojí na pozemku o rozloze 2 000 m², který je pokrytý zelení s pečlivě udržovaným trávníkem.
Mezi řeckými ostrovy, kterých je bezmála 3 000, je tento považován za ten nejzelenější a dle mnohých také nejkrásnější. Vděčí za to hlavně své geografické poloze, která zaručuje dostatek slunečního svitu. V jarních měsících doslova září barvami nejrůznějších květů a poupat. Mnohé rostliny lze spatřit jen tu a nikde jinde na světě. Daří se tu mnoha rostlinám, keřům a stromům a to společně vytváří překrásný zelený závoj v kontrastu s tyrkysovým mořem a zlatavým pískem slunných pláží.
Ostrov je spojen s dějinami Řecka od počátků řecké mytologie a je to jeden z nejrozmanitějších ostrovů, kde se spolu potkávají architektura, antická historie, divoká příroda, lahodné moře, bělozlaté pískové pláže, skalnaté a malebné zálivy a je nekonečnou inspirací pro milovníky Art Fotografii či malování.
Cena: 400.000 € (k jednání) včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance, tlumočení a doprovodu. Nemovitost pro vás připravíme, jako výnosové podnikání "na klíč" včetně správy a personálu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.
Více informace po podepsání Confidential Agreement (Dohody o Zachování Mlčenlivosti)

Číslo zakázky
IDNES-0634
Cena
9 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Přístupová komunikace
asfalt
Plocha pozemku
2000 m2
Zastavěná plocha
180 m2
Užitná plocha
320 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet lůžek
24
Recepce
Elektřina
230-400V
Vybavení
částečně zařízený
PENB
B
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku