Prodej areálu bývalé pily, 26.000 m2, Josefův Důl

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

9 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji areál bývalé pily v Josefově Dole, který je situován přímo u vlakového nádraží. Areál je rozložen na celkové ploše cca 26.000 m2. Součástí areálu je administrativní budova, budova pily, garáže, skladové prostory, kotelna s rozvodnou, vlastní el. trafostanice a další drobné stavby. Pila v těchto prostorech není provozována od roku 2010. Areál a veškeré budovy jsou napojeny na elektřinu z vlastní el. trafostanice, zásobování vodou řešeno z obecního řadu, kanalizace vyřešena septikem, plynofikace v areálu není k dispozici. Plochu areálu z převážné většiny tvoří asfaltové a betonové plochy. Budovy samotné jsou ve stavu určeném k rekonstrukci a případnému dalšímu využití.
Dle stanoviska obce je nyní možné celý areál přeměnit na rekreační území a vybudovat zde rekreační areál. Pro tento účel byla zpracována studie, která počítá s výstavbou penzionu, hotelu, ubytovacích zařízení, hlavní budovy vč. restaurace, recepce atd., pomocných budov (občerstvení, půjčovna vybavení atp. ), venkovních hřišť, biotopu a dalšího volnočasového využití areálu.
Areál je díky své lokalitě uprostřed Jizerských hor a zároveň nedalek Krkonoš vhodný jako rekreační středisko jak v letních a zimních měsících.
Kompletní informace o nabídce včetně posudku, jednotlivých studií a možných prohlídek Vám zajistí náš makléř. Neváhejte se na něj obrátit. Doplňující informace k ceně: + daň z nabytí nemovitosti

Číslo zakázky
IDNES-59/16c_ZM
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
jiné
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
26000 m2
Zastavěná plocha
2000 m2
Užitná plocha
2000 m2
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama