Prodej výrobních prostor, 3348 m²

Vsetínská, Karolinka, okres Vsetín

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: vyvolávací cena včetně provize RK

Pila Karolinka

Prodej pily Karolinka ve velmi dobrém stavu po částečné rekonstrukci se strategickým umístněním u vlakového nádraží. Areál je vhodný k zpracování stavebního nebo stolařského řeziva, dále velmi vhodné na zpracování kůrovcového dříví.

Areál byl provozován ve dvousměnném provozu a při uzavření výrobních hal je možný provoz i v noci (hladina intenzity zvuku naměřena pod 40 dB).

Umístění v regionu, kde je bezproblémové čerpání dotací a nízké mzdové náklady.

Nemovitosti jsou situovány na okraji centrální části města Karolinky, ul. Vsetínská č.p. 94, ve východní části obce, směrem do Velkých Karlovic. Objekt je přístupný z hlavní komunikace přes místní železniční trať. Areál je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektrorozvody.

Areál se skládá z několika objektů, v současnosti je ve stavu okamžitého možného obnovení činnosti.

Administrativní budova č.p. 94 je zděný dvoupodlažní objekt, přízemí i patře se nachází kanceláře a sociální zařízení. Zastavěná plocha 290,08 m2.

Průmyslová hala na pozemcích p.č. 1758, p.č. 1762 a část. na p.č. 1760 – přízemní zděný objekt po částečné rekonstrukci. Zastavěná plocha 2.683,38 m2.

Výrobní a skladový objekt na pozemcích p.č. 1756, p.č. 1761 a část. na p.č. 1760 – přízemní zděný objekt dříve sloužící jako výroba a sklad. Zastavěná plocha 374,30 m2.

Výhodou je vlastní stožárová trafostanice VN/NN dvousloupová na p.č. 1760, rozvody vodovodu a kanalizace, dále rozvody silnoproudu (podzemní kabelové rozvody z trafostanice ukončeny v jednotlivých budovách), zpevněné plochy betonové, živičné a štěrkové.

Možnost víceúčelového využití nemovitosti.Objekt se nachází v lokalitě, kde je možnost změny užívání z průmyslové na obytnou plochu.

Pozemky o celkové rozloze 32.247 m2.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme bližší informace. Prohlídka je možná kdykoliv po tel. domluvě na tel. 603 509 979.

Číslo zakázky
IDNES-131
Cena
cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Plocha pozemku
32247 m2
Zastavěná plocha
3169 m2
Užitná plocha
3348 m2
Parkování
parkování ve dvoře, parkování na pozemku
Plyn
nezaveden
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení
zařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku