Prodej ubytovacího objektu, 2500 m²

Křenov, okres Svitavy

7 990 000 Kč (3 196 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize

Projekt DSZR - Křenov

S výhradním zastoupením majitele vám nabízíme ke koupi nemovitosti soubor nemovitostí se zhotoveným a schváleným projektem pro domov se zvláštním režimem (domov pro seniory).

Areál se nachází na okraji obce, na pěkném místě obklopeném přírodou s výhledem do okolí, při silnici (368) na Moravskou Třebovou, která je vzdálena 9km.
V areálu se nacházejí aktuálně 2 patrové budovy (o ZP 737 a 570m2), dále zpevněné a zelené plochy, nová trafostanice. V současnosti je připraven projekt k zahájení stavebních prací a je vydáno jak územní rozhodnutí, tak i stavební povolení, tzn. že cca do 1 roku je tedy možné se zahájením provozu domova se zvláštním režimem (DZR). S obcí je projekt projednán a obec Křenov se k záměru staví velmi kladně s ohledem na možná pracovní místa a další rozvoj obce.

Kapacita domova je navržena na 80 lůžek, s možností o rozšíření o „dočasná lůžka“ na některých pokojích. Projekt byl připravován s náležitou pečlivostí a všechny požadavky na podlahovou plochu pokojů atd. jsou v souladu s platnými vyhláškami.
Domov je koncipován jako DZR, to znamená, že je uvažováno s uzavřenými odděleními, dále s prostory pro aktivizaci klientů dalšími službami a také prostorami pro personál, skladové prostory a zázemí. Domov má vlastní kuchyni a jídelnu. Vně budov je uvažováno s uzavřením parkem pro volný, ale kontrolovaný pohyb klientů. Velkou výhodou je vlastní čistička odpadních vod (ČOV) a také tepelné čerpadlo, což znamená významnou úsporu na budoucích provozních nákladech objektu. Koncem r. 2018 byl vydán kolaudační souhlas pro nově zbudovanou trafostanici, která byla postavena pro domov.
V případě zájmu je prodávající připraven po prodeji zajistit realizaci výstavby objektu na klíč vč. vnitřního vybavení.
Výkresová dokumentace je k dispozici. V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.
Obec Křenov je malebná, klidná obec s necelými 400 obyvateli a nachází se necelých 9 km od Moravské Třebové, od Svitav 18 km, Jevíčko 8 km, Mohelnice 30 km, krajské město Olomouc 57km. V obci je základní občanská vybavenost (úřad, pošta, škola, obchod, kostel, knihovna), dopravní dostupnost obce je velmi dobrá, do obce zajíždí pravidelné autobusové linky.
K dispozici ihned.

Číslo zakázky
IDNES-003N050532
Cena
7 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
s.r.o.
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
6451 m2
Užitná plocha
2500 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
2. patro (3. NP)
Občanská vybavenost
Pošta, Místní úřad
Datum nastěhování
30.08.2019
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku