Prodej ubytovacího objektu, 3500 m²

Fr. Černého, Lhota, okres Kladno

100 000 000 Kč (28 571 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: k jednání

Penzion U Stromu s rozsáhlými pozemky, Křivoklátsko

Exkluzivní nabídka penzionu U Stromu ležícího na pozemku o rozloze 22 808 m2, který se nachází 25 km od Prahy na okraji CHKO Křivoklátsko. Tato lokalita je proslulá bohatou faunou i florou, nabízí oázu klidu, a neskýtané možnosti ať už aktivního, či relaxačního vyžití.
Rozsáhlý komplex několika vzájemně propojených budov zahrnuje 22 prostorných pokojů vč. bezbariérových s vlastním sociálním zařízením s kapacitou lůžek pro 74 osob, vstupní recepci s krbem, velkoryse řešenou restauraci s barem, pecí na pizzu a plně vybavenou kuchyní, vlastní vinný sklep, prostorné skladové prostory, bazén (15x8 m) se slanou vodou. Výhodou ubytovacího zařízení je možnost využití koňských stájí pro 20 koní. Personální ubytování ve vlastních bytových jednotkách o dispozicích 1+kk, 2+kk a 4+kk. Ekologické a energeticky nenáročné vytápění penzionu zajišťují solární panely a tepelné čerpadlo.
Poloha pozemku nabízí nespočet příležitostí k aktivní relaxaci a trávení volného času v krásné přírodě (pěší turistika, cyklostezky, houbaření).
Rozsáhlý prostor penzionu má mnohostranné využití. Možnost vybudování spa&wellness, využití popř. pro prostory školícího centra. Umístěním v přírodě umožňuje vybudování rodinného sídla se provozováním biofarmy. Součástí kupní ceny jsou přilehlé pozemky 22808m2 (červeně vyznačené na plánku) s možností realizace výstavby golfového hřiště, tenisových kurtů, nebo jiného sportoviště. Možnost přikoupení dalších pozemků o rozloze téměř 55 000 m2.
V současné době areál slouží k pořádání víkendových společenských akcí, teambuildingů, meetingů a je plně obsazen.
Zajímavá investiční příležitost díky flexibilnímu využití prostor objektu a atraktivnímu umístění v krásné přírodě, nedaleko Prahy s výbornou dostupností do centra metropole a na letiště.
PENB-G.

Číslo zakázky
IDNES-GAS0069
Cena
100 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
22808 m2
Zastavěná plocha
2416 m2
Užitná plocha
3500 m2
Počet podlaží
2
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku