Prodej komerčního objektu (jiného typu)

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 850 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: SLEVA! Cena vč. provize r.k.

Prodej komerčního objektu v Hlásce

Komerční nemovitost při silnici Hláska-Zdobnice. Velmi dobrý st. tech. stav. Možnost půdní vestavby bytu. Objekt je zcela funkční. Vlastní parkoviště. Pozemek celkem 1448 m2, z toho zahrada 709m2. Komerční objekt se nachází v centru obce při komunikaci Hláska - Zdobnice. Nemovitost je ve výborném stavebně technickém stavu. Kolaudace byla v roce 1990, v roce 2011 byla provedena rekolaudace na občerstvení a spisovnu. Byly vyměněny radiátory UT a rozvod UT byl proveden v mědi. Před objektem je vlastní parkoviště s asfaltovým povrchem (249 m2). Za objektem je zahrada (709 m2).
Konstrukčně je objekt proveden jako tradičně zděný se zateplením obvodových stěn minerální vatou a přizdívkou. Stropy jsou tvrdé. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou s krytinou z hliníkového plechu. Vstup do podkroví je ze zadní části objektu po samostatném vestavěném schodišti. V podkroví lze uskutečnit vestavbu bytu nebo pokojů pro ubytování. Objekt je možno využít např. pro zřízení drobné provozovny s bydlením v podkroví(např. internetový obchod), jako prodejnu, občerstvení nebo případně i jako dům služeb. Možno rovněž využít po stavebních úpravách jako rodinný dům (až tři byty)Objekt je vybaven nakládací rampou.
Zdravotně technická instalace:
- voda - veřejný vodovod
- elektřina 220/380 V
- odpady do jímky na vyvážení
- vytápění UT s elektrokotlem s akumulačními nádržemi, v prostorách stávajícího občerstvení jsou instalována krbová kamna
Pozemek celkem 1448 m2.

Číslo zakázky
IDNES-695
Cena
2 850 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
jiného typu
Zastavěná plocha
325 m2
Počet podlaží
1
Počet parkovacích míst
10

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku