Hotel INGE na prodej. 23.000m2 v panenské přírodě Krušných hor.

Místo, okres Chomutov

Cena na vyžádání

Nabízíme vám příležitost se seznámit s atraktivní investicí: Hotel INGE byl postaven v roce 2012, dle úředně vypracovaného posudku je v perfektní kondici, bez potřeby vstupních investic do technologií či vybavení, nachází se uprostřed lesů a je plně bezbariérový.
Za pouhou hodinu jízdy autem z Prahy vás přivítá prostředí panenské přírody uprostřed krušnohorských lesů na dohled od hradu Hasištejn.
Hotel je zděný, třípodlažní, se dvěmi podzemními podlažími. Disponuje kapacitou 77 lůžek, restaurací pro 30 lidí, wellness provozem, bowlingem, vlastní ČOV či solárními panely.
Máme zpracovanou studii na vybudování tenisových kurtů, letního grilování, dětského hřiště či malé sjezdovky hned vedle hotelu, stále na vlastních pozemcích.
PROČ by vás měla tato investice zajímat? Můžete získat 23.000 m2 v nádherné přírodní scenérii. K dnešnímu hotelovému provozu můžete poměrně jednodušše přidat sportovní vyžití, či hotel za přiměřenou cenu přestavět např. na pečovatelský provoz. Celý objekt je ve výborném stavu, udržovaný, užívaný a s místním personálem. Byť je hotel v lesích, tak je pouhých 13km od dálnice na Prahu, kde můžete být do hodiny. Při plném využití dnšeního hotelu můžete okamžitě získat výnos v řádech statisíců, což vám může pokryt splátky při úvěrovém financování. V neposlední řadě se jedná o technologicky soběstačnou stavbu s vlastní ČOV, solárními kolektory či nádrží na sběr dešťové vody.
Hledáte již dlouho investici, která by svou velikostí a potenciálem stála za Váš čas a peníze?
Již nyní můžete zjistit více o Hotelu Inge na a rezervovat si termín osobní prohlídky.
Budeme se těšit.

Číslo zakázky
IDNES-1054816
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Výstavba (rok)
2012
Zastavěná plocha
3000 m2
Užitná plocha
3000 m2
Výrobní plocha
3000 m2
Obchodní plocha
3000 m2
Skladovací plocha
3000 m2
Počet podlaží
4
Výtah
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama