Prodej obchodních prostor, 1650 m²

Zámecké náměstí, Načeradec, okres Benešov

7 490 000 Kč (4 539 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej komerčního objektu 1.650 m2, Načeradec, okr. Benešov

Za akční cenu nabízíme zajímavou komerční nemovitost v centru městyse Načeradec, okres Benešov.
Objekt tvoří komplex budov, které sloužily jako škola od jejich výstavby až do roku 1998. Následně byl objekt upraven a dále využíván pro strojírenskou výrobu. Ta byla později přesunuta do nového závodu.
Pozemek má výměru 1740 m2. Užitná plocha budov je cca 1.650 m2. Ve starších, patrových budovách se nachází 8 velkých místností (od 54 do 61 m2), několik menších místností pro potřeby administrativy a skladování, technická místnost, kuchyňka s jídelnou, 5× toalety a sprchy. 1. NP a 2. NP spojuje schodiště a také fungující nákladní výtah o nosnosti 1000 kg. Původní stropy byly kvůli umístění strojního vybavení a tím i potřeby vyšší únosnosti odstraněny a nahrazeny novými, s nosností až 4000 kg/m2. Podlahy: plastbeton a dlažba. V 1. PP je menší sklep. Do budoucna jsou využitelné i půdní prostory, kde se nacházejí původní dřevěné kabinety. Na starší stavby navazuje mladší stavba z roku 1960. Ta obsahuje bývalou tělocvičnu (25,6x10,2 m) o výšce stropu 5,3 m a její přístavbu. Jsou zde také další prostory a kotelna na tuhá paliva v 1. PP. V kotelně je i vlastní studna.
Střecha a klempířské prvky jsou ve velmi dobrém stavu. Krytina starších staveb je z pálených tašek. Na střechu tělocvičny byly použity osinkocementové vlnité desky. Všechna okna v objektu jsou plastová, s izolačními dvojskly. Budovy spojují se dvorem dvoje dveře a také dvoje garážová sekční vrata pro dopravu materiálu. Vytápění je ústřední, s rozvody tepla radiátory. Lokální ohřev TUV bojlery. Napojení na veřejný vodovod. Odpadní vody jdou do dvou jímek na dvoře. Možnost napojení na veřejnou kanalizaci, ta se nachází v bezprostřední blízkosti stavby. Silně dimenzovaná elektroinstalace je v mědi, jističe až 300 A. V části bývalých výrobních prostor v 2. NP je funkční vzduchotechnika. V objektu je rozvedena počítačová síť a je instalovaný elektronický zabezpečovací systém. Vzhledem k dobrému stavebnímu stavu budov, k jejich rozsáhlosti, dispozičnímu rozčlenění a praktické využitelnosti je tento objekt vhodný pro úspěšné komerční využití s širokými možnostmi: výroba, sklady, administrativa, domov pro seniory, archiv atd.

Číslo zakázky
IDNES-380/RZ/12
Cena
7 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
centrum
Zastavěná plocha
1110 m2
Užitná plocha
1650 m2
Počet podlaží
2
Počet parkovacích míst
10
Výtah
Topení
jiné
Elektřina
230V, 230-400V
Voda
veřejný
Odpad
septik / jímka
Vybavení
nezařízený
PENB
G
Bezbariérový přístup
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku