Prodej výrobních prostor

Nová Cerekev, okres Pelhřimov

4 999 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Zavedený lihovar s pěstitelskou pálenicí a pozemky 19479 m2 v obci Proseč Obořiště (PE)

Zavedený lihovar s pěstitelskou pálenicí jen 7 km od Pelhřimova. Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji zavedený lihovar s pěstitelskou pálenicí v obci Proseč Obořiště u Nové Cerekve. Jedná se prosperující lihovar s dlouholetou tradicí a zajištěnými odběrateli. Výrobní areál včetně budov a dvoru má plochu 2082 m2. Součástí prodeje jsou i navazující pozemky s celkovou plochou 17397 m2.
V přízemí hlavní budovy objektu je umístěna plně vybavená pěstitelská pálenice a sklady. V patře zázemí pro zaměstnance, kanceláře a ubytovací část dispozice 3+1. Budova je po rekonstrukci v rámci které byla zateplena fasáda, osazena plastová okna, opravena střecha včetně okapů a svodů a výměny krytiny. Dále byly upraveny interiéry a vybudováno sociální zařízení.
Na prostory prostory pěstitelské pálenice navazuje lihovar a rafinérie, vše plně vybavené, funkční a okamžitě provozuschopné. Vytápění zajištěno vlastní poloautomatickou kotelnou se středotlakým kotlem na uhlí o výkonu 1.3 MW. Na kotelnu navazuje strojovna a prostory monitoringu provozu. Voda je čerpána z vlastního vrtu hloubky 150 m. Elektroinstalace s jističi 150 A. Na objekt navazují sklady paliva, kolny a garáže. Součástí je i vozový park, traktor, vysokozdvižný vozík, malý nakladač, tatra v3s s cisternou a další. U objektu zpevněné nádvoří. Objekt je oplocen a střežen.
Nabízíme několik variant prodeje. Je možné koupit 100% obchodní podíl stávající firmy včetně koncese na výrobu surového lihu a komletního strojového parku a vybavení a to za cenu uvedenou v inzerátu. Případně je možné koupit lihovar bez vybavení a využít za jiným účelem za cenu dle dohody.
Bližší informace v RK.

Číslo zakázky
IDNES-vyhradne77
Cena
4 999 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Zastavěná plocha
2082 m2
Počet podlaží
2
Počet parkovacích míst
6

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku