Komerční objekt - dvojdům v uliční zástavbě, Nový Jičín, Hoblíkova

Hoblíkova, Nový Jičín

6 000 000 Kč

+ provize zahrnuta

Nabízíme k prodeji komerční objekt- dvojdům v uliční zástavbě na ul. Hoblíkova v centru města. Celý objekt má půdorys písmene „T“ , a skládá se ze dvou budov se samostatnými čísly popisnými, přičemž obě mají svůj samostatný vstup z ulice. Objekt je zděný, dvoupodlažní, částečně podsklepený, má sedlovou střechu a střešní krytinu je plech. Je výborně dopravně dostupný a má možnost parkování ve dvoře. Vzhledem k výhodné poloze celého objektu se nabízí přestavba objektu na komplex s nejrůznějším spektrem využití. Např. na komplex obchodních, kancelářských a skladovacích prostor, sídlo firmy, bytový dům se samostatným parkováním, hotel nebo penzion.
První budova je částečně podsklepená a kromě vchodu do budovy v uliční části jsou rovněž umístěna příjezdová vrata do dvora (šířka 3,75m, výška 3 m). V přízemí je pak vstupní chodby místnost dříve využívaná jako obchodní prostor, vstup do dvora a schodiště do patra, kde jsou další tři místnosti využívané jako kanceláře, kuchyňka, sklad, 2x sociální zařízení a vstup na půdu.
Druhá budova nemá sklep, v přízemí chodba, místnost byla využívaná jako prodejna (vinárna), technická místnost, WC, a sklad a schodiště do patra, kde se nachází kuchyňka, 3 místnosti a WC.
Do objektů je doveden plyn, elektřina, vodovod, telefon, odpad je napojen na obecní kanalizaci. Vytápění je řešeno samostatnými topidly na zemní plyn WAF, ohřev vody elektrickým bojlerem a průtokovými ohřívači.
Předmětem prodeje je celý objekt, skládající se ze dvou budov, ale v případě zájmu se lze dohodnout na prodeji každé budovy zvlášť.

Číslo zakázky
IDNES-BE16121
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Zastavěná plocha
815 m2
Užitná plocha
450 m2
Plyn
veřejný přívod
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama