Prodej ubytovacího objektu, 500 m²

Ostrava

29 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: info o ceně u makléře

Prodej areálu se zahradou 18.000 m2, rybníkem, tenisovým kurtem , bazénem

Chcete bydlet 10 minutod centra města v oáze klidu ? Nabízíme k prodeji prodej areálu se zahradou 18.000 m2 plnou vzrostlých stromů, s rybníkem, bazénem. Sídlo je možno využít i ke komerci, domov důchodců, relaxační centrum a podobně. Objekt je obehnán dvoumetrovou cihlovou zdí a zaručuje absolutní oázu klidu a ticha a zároveň vytváří ideální podmínky ke klidnému životu blízko centra Ostravy s nejvyšším uživatelským komfortem. v areálu se nachází 6+2 s osobním výtahem + vedlejší dům se třemi byty. Vzhledem k rozlehlosti pozemku je možno na pozemku vystavět další nemovitosti. Rodinný dům 6+2, 1. NP: obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, komora, samostatný pokoj, 3 x WC, koupelna, výtah, technická místnost, krytý bazén. 2NP: chodba, pracovna, kuchyňský kout, 3 x ložnice, koupelna, WC, balkon, výtah.
Vedlejší dům se třemi byty o velikosti: 2+1, 1+1, 1+KK určenými pro bydlení správců. Na dům navazují technické budovy, garáže, sklady, parkovací stání a skleníky se zeleninovou zahradou cca. 600 m2.
V jižní části areálu se nachází tenisový kurt se speciálně upraveným povrchem - umělým kobercem. Zde se také nachází kompletní tenisové zázemí - domek se sociálním zařízením, šatnou a venkovním posezením. Na ploše 2 637 m2 se nachází zarybněný rybník s délkou hráze 32 m a hloubkou vody do 2 m. Rybník byl zarybněn sladkovodníma rybama. V areálu se nachází původní i nově vysázené stromy a porosty, které vytváří naprosto nadstandardní podmínky k bydlení. Sídlo je možno využít i ke komerci, domov důchodců , relaxační centrum a podobně.
Neváhejte a domluvte si prohlídku, takovýto jedinečný objekt poblíž centra Ostravy nenajdete .

Číslo zakázky
IDNES-133-N01248
Cena
29 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Kolaudace
2004
Plocha pozemku
18224 m2
Zastavěná plocha
635 m2
Užitná plocha
500 m2
Obchodní plocha
2500 m2
Počet podlaží
2
Oplocení
Balkon
Terasa
Bazén
Výtah
Parkování
garáž
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus, dálnice
Datum nastěhování
11.09.2018
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku