Prodej ubytovacího objektu, 1939 m²

Perštejn, okres Chomutov

Cena na vyžádání

Prodej penzionu Selský dvůr, Perštejn

Penzion SELSKÝ DVŮR se nachází v severozápadních Čechách na úpatí Krušných hor na trase mezi Chomutovem a Karlovými Vary. celá nemovitost disponuje následujícími objekty:
Penzion s garážemi - jedná se o novostavbu se samostatnou bytovou jednotkou a s 9 pokoji s celkovou kapacitou 25 lůžek (7 pokojů v 2NP a 2 pokoje v suterénu). ve 2NP se nachází 7 pokojů SWC, šatnou, balkonem, vybavených TV+SAT a internetem. Přízemí - 1 bytová jednotka, recepce, přípravna snídaní. Suterén - technické zázemí, fitness, sauna, ar, 2 pokoje se společným soc. zařízením. Venkovní vyhřívaný bazén s posezením.
Chatky - 9 chatek o rozloze 5x5m, nově vybavené - v každé chatce 2 lůžka, umyvadlo, vytápění el. přímotopem. Pro chatky je určeno rekonstruované sociální zařízení.
Selská restaurace - s barem a terasou s kapacitou 80 míst, krbem, vybavenou kuchyní se zázemím, sklady.
Lesní restaurace - zrekonstruovaná budova vybavená přípravnou jídel s kapacitou 30 míst, barem, venkovní terasou, grilem a posezením. V suterénu jsou umístěny sklady.
Grilbar - zastřešené venkovní posezení s grilem pro uzavřenou společnost s kapacitou 30 osob.
Hospodářský dvůr
Celý areál Hospodářského dvora tvoří novostavby, kolaudace v roce 2006.
1 Apartmán a stáje mají v prvním patře k dispozici sociální zařízení, šatnu, technickou místnost, 5 samostatných boxových stání pro koně, prostory pro zpracování mléka a výrobu mléčných výrobků. Druhé patro disponuje prostorným apartmánem s kuchyní, obývacím pokojem, dvěma ložnicemi (2x2 lůžka), koupelnou a samostatnou toaletou.
2 Apartmán s pokoji a stájemi. První nadzemní podlaží disponuje sociálním zařízením, šatnou, technickou místností, šestí samostatnými boxovými stáními pro koně, kotelnou a dílnou. Druhé nadzemní podlaží disponuje 1x dvoulůžkovým pokojem s vlastním sociálním zařízením, 1x třílůžkovým pokojem s vlastním sociálním zařízením, apartmánem s kuchyní, obývacím pokojem (2 lůžka), ložnicí (2lůžka) a koupelnou.
Dále nemovitost Hospodářský dvůr disponuje přízemním rodinným domem s bytovou jednotkou 2+1. Seníkem a kurníkem - dřevěnou stavbou pro zemědělské účely a dále zděným objektem.
Součástí nemovitost Selský dvůr a Hospodářský dvůr jsou rozlehlé pozemky, louky, sady, výběhy pro koně, pastvinami a dětskými hřišti o celkové ploše 100ha. Pozemky zasahují do honitby tudíž je možný lov.
Informace o ceně v realitní kanceláři.

Číslo zakázky
IDNES-168/3180
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
1939 m2
Zastavěná plocha
1939 m2
Užitná plocha
1939 m2
Počet podlaží
2
Terasa
Bazén
Vybavení
nezařízený
PENB
C (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku