Prodej restaurace 309 m²

Potěhy, okres Kutná Hora

3 970 000 Kč (12 848 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu včetně provize RK

Prodej restaurace

Exkluzivně nabízíme prodej restaurace se zajímavým podnikatelským potenciálem. Budova je kompletně zrekonstruovaná s 309 m² užitné plochy aktuálně upravené jako restaurace. Navazující rovinatý pozemek 1262 m² se samostatným vjezdem lze využít mnoha způsoby-aktuálně slouží jako minigolfové hřiště pro hosty restaurace. Na pozemku je dále torzo stodoly (250 m² ) a zahradní altán (62 m² ). Cena pozemku není zahrnuta v cenové nabídce restaurace. Pozemky v nabídce s restaurací činí 1362 m² (včetně minigolfu 2624m² ) . Napojení na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn včetně vlastní studny (realizovaný rozvod užitkové vody po pozemku).
Nově přistavěné obslužné místnosti (sklady, kancelářské zázemí s denní místností, WC a sprchou, dílna, kryté garážové stání,.. ) jsou k dispozici bez úprav. V patře je samostatný prostor k odpočinku s WC a sprchou ( 25 m²). Vnitřní prostory jsou pokryty kvalitním internetovým připojením. Příjemné prostředí zajišťuje výkonná klimatizace.
Po rekonstrukci v letech 2011-14 nová střecha, kompletně vyměněná okna – dřevěná, špaletová s dvojskly, podlahy dlažba, masivní zateplení stropu minerální vatou. Kompletně nové rozvody vody, plynu a datové rozvody, příprava pro zabezpečovací zařízení a instalaci hromosvodu. Vnější omítky fasády směrem do dvora nejsou dokončeny.
Objekt restaurace VERANDA bar je připraven na obnovení provozu, disponuje kompletně zařízenou kuchyní, konvektomatem, pizza pecí, gastrosporákem, lednicemi, mrazákem, plynovým grilem i fritézou. Nabízí 50 míst pro hosty uvnitř, pro příznivé počasí se nabízí venkovní terasa. Restaurace je kolaudována na celonoční provoz s živou hudbou. Před uzavřením disponovala restaurace hygienickým atestem pro kompletní teplou kuchyni (hotová i minutková jídla).
Navazující pozemek 1262 m² je dle územního plánu obce zastavitelné území s potenciálem pro další investici. Na okraji pozemku jsou situovány další prostory k využití – altán 62 m² a torzo stodoly 250 m² . Vstup na pozemek je možný ze dvora restaurace nebo samostatným vjezdem z obecní komunikace - cena pozemku není součástí nabídky a je alternativou pro rozšíření aktivit restaurace.
Potěhy jsou vzdáleny 6 km od Čáslavi, resp. 9 km od Golčova Jeníkova nebo 6 km od zámku Žleby. přímo na cyklostezkách, mezi mnoha zajímavými místy pro výlety. Disponují základní školou (1. i 2. stupeň), mateřskou školou a nabízí zajímavý potenciál k výstavbě na vyčleněných pozemcích obce. V obci je k dispozici Zdravotní středisko s praktickým, dětským a zubním lékařem.

Číslo zakázky
IDNES-096-NP04638
Cena
3 970 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Plocha pozemku
1362 m2
Zastavěná plocha
284 m2
Užitná plocha
309 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Odpad
septik / jímka
Vybavení
zařízený
Datum nastěhování
15.10.2022
PENB
G

Kontaktujte prodejce

9 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku